W mojej paczce to właśnie ja uchodziłem za osobę najbardziej kreatywną. Zawsze miałem masę interesujących pomysłów, które wszystkim się podobały. Dlatego też zostałem wytypowany do tego, ażeby zorganizować dla paczki jakiś mega interesujący weekend zaraz po ukończeniu szkoły. 

Wspaniałe przeżycia na spływie kajakowym 

spływy kajakowe WkraTrochę pomysłów przyszło mi do głowy i miałem ochotę wykorzystać je wszystkie, ale jeden weekend by na to zdecydowanie nie wystarczył. Z tego co kojarzyłem, to nikt z moich znajomych nie był jeszcze na żadnym spływie kajakowym i dlatego taki postanowiłem zorganizować. Dowiedziałem się, gdzie organizowane były najlepsze spływy kajakowe Wkra była rzeką, która brzegi miała podzielone na trzy odcinki co powodowało, że spływ tą rzeką był szalenie atrakcyjny. Zarezerwowałem miejsce u organizatora dla dwunastu osób, ponieważ tylu nas było. Chłopakom nic jeszcze nie mówiłem, bo miało to być dla nich zaskoczenie. Pieniądze wziąłem ze składki, która była wcześniej już zorganizowana i zapłaciłem za wszystko z góry. Dostałem instrukcję dla początkujących i wydrukowałem ją dla każdego ze znajomych. Dopiero na trzy dni przed weekendem poinformowałem wszystkich, że zorganizowałem spływ kajakowy po rzece Wkra i wszyscy byli bardzo podekscytowani. Rozdałem instrukcję każdemu i pozostało przygotować się do spływu. W piątek z samego rana byliśmy już na miejscu. Wszystkim zajmowałem się osobiście, ponieważ zorganizowałem dla chłopaków ten spływ kajakowy.

Nigdy jeszcze nikt tak świetnie nie bawił się na żadnym wyjeździe. Zdecydowaliśmy wspólnie, że na takie spływy kajakowe będziemy się wybierać przynajmniej raz w roku. Ja zaliczyłem nawet wywrotkę, jednak miałem kapok a woda była ciepła. Wszyscy mieli ze mnie niezły ubaw wtedy.