Moja żona znalazła sobie pracę. Jest to jej pierwsza praca po okresie wychowawczym. Zdecydowaliśmy się na to oboje. Chciałem żeby dzieci nie chodziły do przedszkola. Wolałem żeby żona zapewniała im opiekę. Teraz kiedy dzieciaki podrosły żona znalazła sobie pracę.

Nolan n21 jest nowością na rynku

nolan n21Na początku nie byłem przekonany czy sobie poradzi ale motywowałem ją i wpierałem na każdym kroku. Żona będzie przedstawicielem handlowym w naszym regionie. Będzie zajmowała się sprzedażą akcesoriów takich jak but, kombinezony czy kaski. Żona będzie musiała jeździć po różnych galeriach i sklepach. Kask na motor nolan z tego co czytałem jest bardzo polecany wśród specjalistów. Firma zapewnia wiele rodzajów. Kask nolan n21 jest nowością na rynku. Nolan n87 jest już dostępny od jakiegoś czasu ale nadal jest chętnie kupowany przez klientów. Kombinezon na motor dwuczęściowy jest chętnie zamawiany przez sklepy. Żona proponuje także kombinezony jednoczęściowe. Żona bardzo dobrze sobie radzi ze sprzedażą strojów dla motocyklistów. Nie sądziłem, że będzie taka zmotywowana. Branża motoryzacyjna nigdy jej nie interesowała. Jednak ja się okazało kiedy sprzedaż będzie utrzymywać się na wysokim poziomie to właściciel będzie wypłacał specjalne premie i prowizje. Czynnik finansowy jest bardzo motywujący dla mojej żony. Buty motocyklowe alpinestars są dosyć drogie. Żona na początku obawiała się czy sklepy będą zainteresowane taką ceną. Jednak właściciel przekazał jej, że przy większych zamówieniach może indywidualnie ustalać cenę ze sklepami.

Wszystkiego żona nauczyła się na szkoleniach, które firm ana początku jej zagwarantowała. Szkolenia były prowadzone przez najlepszych sprzedawców, którzy pracują w tej branży od wielu lat. Po pierwszej wypłacie żona zaprosiła mnie do restauracji i powiedziała, ze to ona zapłaci za nasze jedzenie.