Na co dzień pracuję z przedsiębiorcami. Dzięki temu mam duże znajomości i bardzo łatwo znaleźć mi potrzebnego akurat fachowca. Tak się składa, że skończyliśmy budowę naszego nowego domu. Trzeba było zrobić ogrodzenie, bo dotychczas działka była ogrodzona jedynie technicznie. No i zadzwoniłem do zaprzyjaźnionego fachowca od ogrodzeń.

Ogrodzenie zamontowano nam w tydzień

montaż ogrodzeń w łódzkimTak się akurat złożyło, że jak potrzebowałem zrobić ogrodzenie z przodu domu to znana mi firma zajmująca się ich montażem miała tydzień wolnego czasu w kalendarzu. Szybko umówiliśmy się na budowie z jej właścicielem i uzgodniliśmy co trzeba zrobić. Chcieliśmy z żoną zrobić ładne ogrodzenie z gładkich bloczków betonowych. Wybraliśmy rodzaj i kolor a fachowiec rozrysował nam od razu projekt ogrodzenia. I od razu zdecydowaliśmy się na wykonanie prac przez tą znaną mi firmę oferującą montaż ogrodzeń w Łódzkim. W ciągu tygodnia zdemontowano u Nas stare ogrodzenie i zrobiono nowe. Od początku do końca wszystkim zajęła się firma, która montowała nam ogrodzenie. Zamówili materiały od bardzo dobrego producenta i wykonali prace ziemne związane z wykopaniem rowu pod ławy fundamentowe. Tak naprawdę jako zlecającego nie interesowało mnie kompletnie nic. I to się nazywa profesjonalizm w pełnej krasie. Ogrodzenie zamontowano nam w niecały tydzień i wszystko udało się zrobić akurat w trakcie tej luki, którą firma montująca miała w kalendarzu.

Zrobienie ogrodzenia z bloczków betonowych to tylko część prac związana z jego montażem. Teraz zamówiliśmy przęsła stalowe i czekamy na ich zamontowanie. Najlepsze jest to, że specjalista od montażu ogrodzeń polecił nam świetnego fachowca od przęseł i bramy. I też się z nim spotkaliśmy, ustaliliśmy szczegóły i od razu się zdecydowaliśmy. Teraz tylko czekamy na montaż.