Moja córka miała ostatnio spore wymagania i często chciała, żebym jej coś nowego kupiła. Oczywiście było mnie na to stać, ale czasami odmawiałam jej, ażeby nauczyła się pokory. Nie wiedziała jak ciężko pracowałam a pieniądze traktowała lekko. Chciałam, żeby wyrosła na odpowiedzialną osobę.

Sklep internetowy oferujący najtańsze materace

materac 120x180Córka w ciągu roku wiele się nauczyła i zaczęła szanować pieniądze. Przyszła do mnie pewnego wieczoru, żeby porozmawiać na temat wydatków. Chciała nowy materac do łóżka, ponieważ z poprzednim coś się stało i nie wysypiała się od dłuższego czasu. Kupno materaca było poważną sprawą i od razu zapytałam ją, dlaczego wcześniej mi tego nie powiedziała. Córka nie chciała narażać mnie na koszty. Sprawdziłam jej materac i rzeczywiście musiała dostać nowy. Potrzebny był mi materac 120×180 i postanowiłam taki poszukać w sklepie internetowym, gdzie dość często robiłam zakupy. Mieli tam najtańsze materace w całym województwie a dostawa była realizowana błyskawicznie. Córka sama wybrała sobie materac, który jej się podobał a ja za niego zapłaciłam. Tej nocy spała w salonie, bo miała następnego dnia ważny egzamin i musiała się wyspać. Już następnego dnia po południu zakupiony w internecie materac został mi dostarczony przez kuriera. Ten stary od razu wyrzuciłam i jak córka wróciła ze szkoły, to miała już nowy materac. Podziękowała mi za wszystko i od razy poszła się położyć. Miała ciężki dzień i chciała odpocząć. Materac był wygodny i szybko zasnęła.

Córka coraz częściej zaczęła mnie prosić, żebym jej coś kupiła, jednak były to niezbędne rzeczy. Zaczęłam przez to dawać jej więcej kieszonkowego, ażeby miała na swoje wydatki. W końcu dziewczyna w jej wieku kupowała już kosmetyki, perfumy czy modne ubrania.