Ostatnio rozszerzyliśmy nasz asortyment w restauracji. Był wielki remont, powstała nowa witryna cukiernicza z półeczkami. To będą typowo estetyczne zmiany. Dotarła nowa szafa chłodnicza, dzięki której będzie widać cały asortyment w środku. No i oprócz tego zamrażarka przeszklona wylądowała na zapleczu, już nie ma jej na widoku.

Witryna cukiernicza zachęca klientów

witryna cukierniczaTeraz pewnie więcej osób będzie nas odwiedzać, bo mamy nowy, elegancki wystrój. Przy każdym stoliku jest lampka. Można mieć ją zapaloną, lub zgasić, w zależności od potrzeby. Mamy też świeczki, by nadać nastrój. Niektórzy przychodzą do nas na randki, a niektórzy po prostu miło spędzić czas ze znajomymi. Mamy otwarte praktycznie całą dobę. Bo pracujemy niedaleko dworca, a tam zawsze ktoś albo czeka na autobus i zajrzy coś zjeść, kusi ich nasza branżowa witryna cukiernicza, albo jest przejazdem. Ruch jest niezły, i trochę sobie odłożyliśmy pieniędzy, więc można było zainwestować w lokal. Zdarza się, że odwiedzają nas natrętne pijaki. Nie wpuszczamy osób w stanie upojenia alkoholowego, i wyraźnie jest to zaznaczone na drzwiach. Jednak i tak przychodzą, a do tego żądają, abyśmy sprzedali im coś, a zapłacą po wypłacie. Zawsze staramy się jakoś grzecznie ich wypraszać. Jednak niektórzy są tak namolni, że nie da się na spokojnie tego zrobić. Czasami interweniuje policja, bo my nie mamy cierpliwości, a nie chcemy się z nikim szarpać.

Przez takich ludzi w lokalu zmniejszylibyśmy sobie liczbę klientów. Nikt nie chce patrzeć na zapijaczone twarze bełkoczące coś pod nosem. Dlatego teraz po naszym remoncie, liczymy na wielkie zainteresowanie gości.