Wiosna ma zawsze na mnie pozytywny wpływ. Szczecin tętni życiem, sporo się dzieje. Mam dom na obrzeżach miasta z ogromnym ogrodem i w zeszłym miesiącu zatrudniłam pracownika, który przebudował mi cały ogród.

Meble na wymiar i do kuchni – potrzeba wszystkich

meble kuchenneTeraz wygląda pięknie. Uznałam, że skoro już takie zmiany wiosenne robię, to wymienię również meble kuchenne, ponieważ te mam już jakiś czas i mi się znudziły. Mój znajomy ma swój sklep i sprzedaje meble na wymiar, więc zadzwonię do niego, żeby przyjechał i mi wymierzył kuchnię. Jak pojadę do jego sklepu chce otrzymać gotowe propozycje. Jakiś czas temu mój mąż zamawiał u niego meble biurowe, z których do dziś jest zadowolony. Od tamtego czasu wszystkie meble kuchenne kupujemy tylko u niego. Ja bardzo często zmieniam umeblowanie w całym domu, ponieważ uwielbiam zmiany. Dom mi bardzo odpowiada i nie chcę się przeprowadzać. Kiedy poszłam do sypialni, ażeby się przebrać przypomniało mi się, że znajomy wspominał, że mają na sklepie jakieś nowe szafy, które są bardzo dobrze wykonane i szybko się sprzedają. W sypialni już od roku nie było żadnych zmian i uznałam, że tutaj także należy interweniować. Zadzwoniłam ponownie do znajomego, żeby zapytać czy mają jeszcze te szafy, które tak zachwalał, ponieważ chcę również takiego zakupu dokonać. Znajomy dobrze mnie zna i wie, że jak chcę coś dostać to zawsze mi się udaje. Umówiliśmy się na piątek. Termin mi odpowiada, ponieważ tego dnia mam spotkanie w centrum Szczecina, więc nie będę musiała dwa razy jeździć. Na miejscu znajomy przestawił mi doskonałe meble kuchenne. Zna mój gust i wie czego oczekuję.

Meble na wymiar mają być zamontowane w weekend, kiedy nas nie będzie. Co weekend jedziemy do domku nad jeziorem, żeby pobyć z dala od zgiełku miasta. Jak wrócimy to będą już zmiany.

Polecane meble ze Szczecina www.estaco.pl