Składaliśmy właśnie ofertę na przetarg, który zamierzaliśmy wygrać, organizowany przez jedną firmę, jednak okazało się, że nie mamy specjalnej teczki, a wiadomo, że oferta włożona w nią jest o wiele bardziej przystępna dla osoby, która będzie miała okazję zapoznać się z treścią oferty.

Gdzie wydrukować teczki

teczki ofertowe drukPostanowiliśmy przede wszystkim skupić się na tym, aby drukowane teczki dojechały jak najszybciej. Nie było tutaj czasu na wymyślanie projektu graficznego oraz umieszczania logo na wierzchu teczki, bardziej chcieliśmy podjechać do drukarni oraz przy sprawdzonym projekcie wydrukować taki materiał, który wiemy, że będzie sprawdzał się świetnie. Nie wiem, jak to się stało, że teczki ofertowe się u nas firmie skończyły, dlatego tym bardziej zamierzam teraz zapisywać wszystkie ilości teczek, które zostały wydane tak, aby w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji i mieć pewność, że jak tylko przyjdzie czas na złożenie dokumentów przetargowych, to będziemy mieć teczki jeszcze w zapasie. Teczki ofertowe druk zlecaliśmy zawsze w jednej firmie z tego względu, że posiadam duże zaufanie do paru pracowników, którzy pracowali niedaleko naszej działalności, dlatego wiedziałem czego mogę się spodziewać i jakie ceny są za poszczególne modele teczek. Druk teczek zawsze przebiegał tak, jak chcieliśmy jako klienci.

Im więcej teczek drukowaliśmy, tym oczywiście cena spadała, także w przypadku zamówienia na kilkaset sztuk mogliśmy oczekiwać konkretnych rabatów. Wtedy cena za teczką ofertową wynosiła dosłownie kilka groszy, dzięki czemu wydając kilkaset złotych mieliśmy spokój na najbliższe kilka, czy też kilkanaście miesięcy, jeśli chodzi o magazynowanie teczek które wykorzystywaliśmy praktycznie każdego dnia to ten temat mieliśmy też uporządkowany.