W firmie ostatnio panuje spore zamieszanie z uwagi na otworzenie nowej filii w Krakowie. Część pracowników chciała przenieść się do nowej filii a część postanowiła zostać. Tak czy inaczej musiałem znaleźć nową firmę, która wykona dla mnie tłumaczenia przysięgłe, ponieważ poprzednia miała zbyt wiele zleceń.

Która firma wykona tłumaczenia przysięgłe?

tłumaczenia przysięgłeMam dużo pracy w tym zakresie i potrzebna jest mi firma, która podejmie ze mną współpracę na stałe. Poza tym, że potrzebne są mi tłumaczenia przysięgłe w języku angielskim to jeszcze pojawił się włoski i niemiecki. Jestem przekonany, że w Krakowie na pewno znajdę firmę, która za dobre pieniądze zdecyduje się podjąć ze mną współpracę na stałe. Muszą też wykonywać tłumaczenia techniczne, ponieważ i takie zadania zawsze zlecam. Kraków znam w miarę dobrze a co najważniejsze mam tutaj sporo znajomości. Jestem przekonany, że ktoś poleci mi dobrą firmę, której zlecę wszystkie tłumaczenia przysięgłe. Nowa filia bardzo szybko została otwarta i pracownicy już byli gotowi do pracy. Pojechałem do Zbyszka, z którym się uprzednio umówiłem. Zapytałem go od razu, czy zna jakąś dobrą krakowską firmę, która wykona tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego oraz niemieckiego. Zbyszek od razu polecił mi firmę swoje kuzyna. Ma on co prawda sporo zleceń na tłumaczenia techniczne, ale na pewno chętnie zgodzi się, żeby podjąć ze mną współpracę na stałe. Doskonale tłumaczy angielski, włoski, francuski i niemiecki, dlatego mogę mieć pewność, że będę zadowolony.

Od razu zadzwoniłem do tego człowieka i umówiłem się z nim na spotkanie. Przyjął moją ofertę i od razu zabrał się do pracy. Wykonał dla mnie wszystkie tłumaczenia przysięgłe na czas i byłem szalenie zadowolony. Udało mi się bardzo szybko znaleźć firmę do współpracy. Dobrze się zaczyna.

Czytaj więcej na: http://www.pbt.com.pl