Zostałam mamą już dwa lata temu i jestem najszczęśliwsza na świecie z tego powodu. Moja córeczka jest już dość duża i od pierwszych chwil jej życia założyłam bloga, w którym opisuję różne przeżycia, jakie mnie spotkały z tytułu zostania mamą.

Sukienki wyjściowe zostały zakupione

sukienki wyjścioweInformuję tam czytelników o tym, co w danej chwili robimy, i jak czuje się moja malutka. Ostatnio wpadły mi w oko takie kompleciki dziecięce i od razu postanowiłam je kupić. Dzięki temu mogłam zrobić ciekawe zdjęcia, ponieważ, mój blog zawiera też elementy foto bloga. Lubimy się fotografować i występować w różnych stylizacjach. Kiedyś kupiłam eleganckie sukienki wyjściowe, bardzo podobne do siebie i zrobiłam taką mini sesję wśród kwiatów słonecznika. Latem najlepiej jest robić zdjęcia, ponieważ jest ciepło i można wychodzić w plener. Różne mamy wymieniają się ze mną doświadczeniami, niektóre z nich mają dłuższe staże bycia matką, dlatego ich porady i wskazówki są dla mnie bardzo cenne. Niedawno wymieniałyśmy informacje, gdzie można kupić najlepsze sukienki dzienne dla maluchów, takie aby skóra mogła oddychać, i przede wszystkim, aby dziecku wygodnie się chodziło. To było dla mnie szczególne ważne, ponieważ moja córka dopiero uczyła się chodzić, i nie chciałam, aby coś krępowało jej ruchy. Udało mi się dotrzeć do fajnego sklepu w mieście, który zawierał elementy garderoby i dla mam i dla córek. Przyznam że zestawienie sukienki mama córka w tym samym deseniu i wzorze bardzo mi się spodobały.

Od razu wzięłam nam taki zestaw, i aż nie mogłam się doczekać, aż mąż nas zobaczy w takich samych kreacjach. Na pewno będziemy się dobrze prezentować, chociaż wiadomo, że moja córka lepiej. Ja to tam będę na dalszym planie. To ona ma być naszą małą gwiazdą. Rola mamy jest dla mnie najważniejszą z moich życiowych ról.