Uwielbiam piękne zapachy! I może powiecie, że to coś oczywistego, no bo przecież – kto nie lubi ładnych rzeczy, prawda? Ale wiecie, ja je naprawdę bardzo lubię.

Fascynujące kompozycje zapachowe

aromamarketingKolekcjonuję perfumy, nie wyobrażam sobie prania swoich ubrań, zasłon czy pościeli bez odpowiedniego płynu do płukania, który sprawi, że już na odległość moje ubrania będą pięknie pachnieć – bo przecież zapach to moje główne kryterium wyboru. Często używam też różnych aromatyzerów czy odświeżaczy powietrza. Po prostu w moim otoczeniu musi ładnie pachnieć, nie ma innej możliwości. Tak zwyczajnie i po prostu – inne możliwości po prostu nie wchodzą w grę. Nic więc dziwnego, że w obszar moich zainteresowań dostał się marketing zapachowy. Czy wy w ogóle macie pojęcie jakie to fascynujące pojęcie? Jak bardzo może odmienić nasze postrzeganie na cokolwiek? Wystarczy się tylko troszeczkę zainteresować tematem, by to pojąć. A wierzcie mi lub nie, ale aromamarketing to naprawdę coś wspaniałego. Coś, czego nie można lekceważyć. Wiecie jak dobrze wpływa na człowieka odpowiedni zapach? A słyszeliście coś na temat takiego zagadnienia jakim jest aromatyzacja? Bo ja usłyszałam całkiem niedawno, ale wiecie co – to jest właśnie to, czego szukałam przez całe swoje życie. Neutralizacja zapachów, coś, czym się zajmowałam dotychczas to naprawdę pikuś przy tego typu marketingu. Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że odpowiedni zapach może sprawić, że w danym miejscu spędzimy więcej czasu lub kupimy więcej produktów danego typu?

Kompozycje zapachowe są naprawdę fascynujące. Ja to niby wiedziałam już dużo wcześniej, ale dotychczas wcale nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak bardzo jest to fascynujące zagadnienie. Teraz, gdy to wiem – wiem też, że mogę wiele osiągnąć, gdy nadal będę się dokształcać w tym temacie.

Czytaj więcej na: aromadozator.pl