Budujemy z żoną nasz nowy dom. Jeszcze dosłownie chwila i będziemy mogli wprowadzić się do niego z naszym synem. Nie możemy się doczekać, ale przed nami jeszcze takie ostatnie szlify związane ze sprzątaniem po pracach remontowych. No i oczywiście kilka tygodni czekania na zamówione meble, bo przecież bez mebli raczej nie da się nigdzie mieszkać.

Szyby okienne porysowały się przy remoncie

profesjonalne usuwanie rys z szyb okiennychJak się buduję nowy dom to najpierw trzeba doprowadzić go do stanu surowego zamkniętego. Nasz dom budowaliśmy zgodnie ze sztuką. Ekipa budowlana najpierw wyciągnęła mury, potem dekarz zrobił dach a następnie zamontowano Nam zamówione wcześniej okna. I dopiero niedawno zorientowałem się, że szyby okienne po remoncie nie wyglądają już wcale jak nowe. Nic dziwnego, bo przecież sporo się działo w trakcie tych wszystkich prac wykończeniowych. Taka sytuacja była do przewidzenia i dlatego właśnie ściągnąłem firmę oferującą profesjonalne usuwanie rys z szyb okiennych. Porysowanie się szyb było nieuniknione pomimo tego, że każdy fachowiec bardzo na nie uważał. Dzisiaj szyby w naszych oknach znów wyglądają jak nowe, ale jest to zasługą firmy, którą wynająłem. Świetnie wykonana przez fachowców robota upoważnia mnie do tego, żeby ich usługi polecić dosłownie każdemu. A już na pewno tym, którzy też budują swój dom i też wstawili okna na samym początku prac budowlanych. No bo tak się powinno właśnie budować dom.

W naszym domu szyby okienne wyglądają jak nowe, bo skorzystaliśmy z usług firmy specjalizującej się w usuwaniu zarysowań. Firma ta działa bardzo profesjonalnie i w ciągu jednego dnia wypolerowała ona wszystkie szyby w naszych całkiem niedawno wstawionych oknach. Dla nas najważniejszy jest efekt końcowy, więc teraz czekamy już tylko na to, żeby do naszego domu się w końcu wprowadzić.