Pomimo tego, że jestem fryzjerką mającą swój salon w bardzo małym mieście to cieszę się bardzo dużą ilością zadowolonych klientek, które nie tylko często do mnie wracają, ale też efekty, jakie uzyskują na włosach dzięki moim zabiegom sprawiają, że chętnie pojawiają się u mnie ich znajome. W jaki sposób udało mi się wypromować swój salon?

Profesjonalne kursy fryzjerskie

szkolenie z przedłużania włosówMogłoby się wydawać, że w dobie internetu nie jest trudno wypromować swój salon fryzjerki. W końcu mamy media społecznościowe na których wystarczy założyć profil, prawda? Mnie jednak udało się bez tego sprawić, że salon cieszy się dużą popularnością. To efekty moich zabiegów stanowią moją wizytówkę i prawdziwą reklamę, która ściąga nowe klientki. Odkąd tylko zaczęłam być fryzjerem ciągle się szkolę, zarówno w tych kwestiach z jakimi miałam trudności, jak i biorę udział w szkoleniach, które pozwalają wprowadzić do mojej oferty najmodniejsze zabiegi na które jest zapotrzebowanie. Ostatnim takim kursem było szkolenie z przedłużania włosów krótkich dzięki któremu poznałam wszystkie metody przedłużania, a także jak dostosowywać je do kondycji włosów moich klientek, czy też jak dopasować odpowiednie włosy do przedłużania do włosów danej klientki tak, aby były nie do odróżnienia. Po wprowadzeniu tej usługi okazało się, że jest mnóstwo kobiet chętnych na przedłużanie włosów.

Usługa ta sprawiła, że mój salon zaczął zarabiać lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Jest ogromne zapotrzebowanie na tę usługę i mnóstwo kobiet w różnym wieku pragnie mieć fachowo przedłużone włosy. Jestem bardzo zadowolona z jakości kursu w jakim brałam udział, ponieważ dzięki niemu nie mam żadnych wątpliwości odnośnie tego, jakie włosy dobrać klientce, czy też jaką formę przedłużania jej zaproponować.