Dostając premię w pracy, byłem wdzięczny swojemu szefowi, że dostrzegł moje ponadprzeciętne starania względem projektu, który prowadziłem. Tę ekstra kasę chciałem przeznaczyć na coś konkretnego. W końcu stwierdziłem, że zamówię u katowickiego stolarza nową szafę na wymiar do swojej sypialni. Czułem w kościach, że będzie to naprawdę świetna inwestycja, ponieważ moja stara szafa nie prezentowała się dobrze.

Katowicka szafa pod konkretny wymiar

szafy na wymiar z katowicOstatnie miesiące były dla mnie niezwykle trudne. Miałem sporo nadgodzin, ponieważ koncentrowałem się w pełni nad projektem, w którym brałem udział. Byłem w nim ważną personą, dlatego musiałem się poświęcić. Moje starania zostały jednak dostrzeżone przez szefa, który wręczył mi sporą premię. Niezwykle mnie to ucieszyło. Nie chciałem za nią kupić gadżetów, a coś innego, coś do domu. Interesowały mnie przede wszystkim szafy na wymiar z Katowic. Chciałem wesprzeć lokalnego stolarza, dlatego też inne miasta nie wchodziły w grę. Przejrzałem sporo portfolio, jednak to jedna szafa naprawdę zapadła mi w pamięć. Od razu skontaktowałem się z jej autorem, by zamówić taką pod wymiar swojej sypialni. Byłem tym faktem bardzo podekscytowany, ponieważ moja obecna szafa w sypialni pozostawia wiele do życzenia. Na pierwszym wspólnym spotkaniu, stolarz dokładnie pobrał wymiary i poinformował mnie o możliwym terminie realizacji zamówienia, który mi odpowiadał.

Teraz kiedy stałem się posiadaczem nowej szafy na wymiar w sypialni, jestem bardzo zadowolony. Spełnia ona wszystkie moje oczekiwania. Jest solidnie wykonana i po prostu ma rewelacyjny design. Jestem również zadowolony, że mogłem wesprzeć stolarza z Katowic. Wspieranie lokalnych fachowców jest dla mnie bowiem bardzo ważne. Uważam to za lokalny patriotyzm.