Kończyłam przygotowania do swojego wesela. Zamówiłam salę, kwiaty oraz zadbałam o gości i zespół muzyczny. Także sukienka prezentowała się niezwykle urodziwie i wkrótce wiele rzeczy było dopiętych na ostatni guzik. Kilka tygodni przed weselem, postanowiłam zadbać o dekoracje na stoły i salę.

Sklep z ładnymi zawieszkami ślubnymi

zawieszki ślubneBardzo lubię styl rustykalny, w którym dominują elementy kwiatowe oraz boho. Chciałam, aby na moim weselu również były obecne ulubione przeze mnie dodatki, dlatego postanowiłam przeszukać Internet w poszukiwaniu najlepszych dodatków. W jednym ze sklepów internetowych znalazłam bardzo ładne zawieszki ślubne, które od razu zwróciły moją uwagę. Produkty były wykonane w ulubionym przeze mnie stylu rustykalnym, w pięknych fioletowych odcieniach. Bardzo się cieszyłam z tego wyboru, ponieważ nasze stoły weselne oraz cała dekoracja ślubna także była wykonana z bogatego stylu boho, w którym dominowały piękne bukiety kwiatowe. Zamówione przeze mnie zawieszki na alkohol świetnie pasowały do całości. Kilka dni później, zamówione przeze mnie produkty dotarły do domu, a ja wraz z narzeczonym rozpoczęłam zawieszanie ich na alkoholach. Na zawieszkach były napisane nasze imiona, a ich piękne wykonania świetnie współgrało z resztą dekoracji. Zawieszki były wykonane w zamówionych przeze mnie kolorach, na bardzo dobrym i trwałym papierze, a śliczna, delikatna wstążką w odcieniu róży świetnie dopinała całość. Zamówione przeze mnie zawieszki zdobiły wszystkie alkohole na naszym weselu. Podziękowaniem dla gości weselnych były małe buteleczki z domowej roboty nalewką, również i tam postanowiłam umieścić piękne zawieszki, co okazało się być bardzo dobrym pomysłem, ponieważ wszystko prezentowało się niezwykle bogato i w dobrym stylu.

Nasze wesele było wspaniałe. Miesiące przygotowań nie poszły na marne, a całość wypadła niezwykle wyjątkowo i elegancko. Także dodatki oraz dekoracje na stołach i alkoholach weselnych dopinały całości i tworzyły wspaniałą aranżację naszego wesela w stylu rustykalnym.