Moja dziewczyna od zawsze chciała być właścicielką jakiegoś przedsiębiorstwa i w końcu osiągnęła swój cel. Prowadzi zakład pogrzebowy. Jej determinacja nakłoniła mnie, żeby również coś zdziałać ze swoim życiem, więc także zabrałem się za biznes. 

W usługach pogrzebowych jest bardzo dużo pracy

usługi pogrzebowe krakówZanim założyłem firmę to rozeznałem się jak wygląda sytuacja. Chyba każdy tak robi, bo inaczej to można podjąć niewłaściwą decyzję a to jest przecież niepotrzebne. Przez długi czas zastanawiałem się w jaką branżę pójść i ostatecznie w podjęciu decyzji pomogła mi moja dziewczyna Marysia. Stwierdziła, że najlepiej byłoby dla mnie, gdybym oferował usługi pogrzebowe kraków, ponieważ takie zakłady zawsze mają ruch w interesie i jest to pewna praca. W sumie to miała rację. Poza tym pracowalibyśmy pewnie razem, bo przecież mógłbym polecać jej przedsiębiorstwo. Doszedłem do wniosku, że takie usługi pogrzebowe kraków to dobry pomysł i zabrałem się za zakładanie firmy. W pierwszej kolejności znalazłem lokal na wynajem, który idealnie nadaje się do tego typu działalności. Musiałem także zatrudnić pracowników, bo przecież sam nie poradzę sobie z tym wszystkim. Marysia mi sporo pomagała, ponieważ podesłała do mnie sprawdzone osoby, które szukały pracy w tej branży. Nawet poznałem producenta trumien, który dał mi atrakcyjną ofertę. To znajomy Marysi, który jest dobrym przedsiębiorcą. Kiedy już założyłem firmę to byłem gotowy do przyjmowania zgłoszeń. Miałem tanie usługi pogrzebowe kraków i liczyłem na zainteresowanie.

Od klientów to nie mogę się opędzić i mam wrażenie, że każdy do mnie przychodzi z całego miasta. Marysia dodała, że dzięki temu i u niej interes się lepiej kreci. Oboje na tym bardzo dużo zyskaliśmy i świetnie nam się powodzi teraz.