Osoby szukające modelu roweru, który sprawdzi się zarówno w mieście jak i podczas dłuższych wycieczek z pewnością mogą odwiedzić ofertę jaką prezentuje jeden z najlepszych producentów jakim jest oczywiście romet. Ta marka jest znana w całym kraju i wielu użytkowników ma do niej pełne zaufanie. W przypadku wyboru sprzętu warto zastanowić się nad modelami trekkingowymi.

Propozycja rowerowa Rometu

romet gazela 1Bez obaw można przyczepić do nich wygodny koszyk na zakupy, a innym razem sportową torbę, która będzie zawierała prowiant na dłuższe wycieczki. Jednym z czołowych jednośladów w tej kategorii jest Romet Gazela 1. Ten odświeżony i udoskonalony rower zachwyci nie jednego fana klasyki. Zazwyczaj jest dostępny w trzech wariantach jeżeli chodzi o kolor. Pierwszym jest połączenie czerni wraz z różowymi wstawkami, drugim mieszanka bieli z jasno zielonymi elementami, a trzecim znaczna przewaga bieli wraz z niebieskimi punktami. Dzięki temu nadajemy naszemu Rometowi trochę sportowego charakteru. Już z wyglądu widać, że jest to model trekkingowy, a nie typowo miejski. Oczywiście można używać go w dowolnej sytuacji jednak nie zawiedzie nas podczas pokonywania wielu kilometrów. Romet zachęca małą wagą, która wynosi około siedemnastu kilogramów. To pozwala na przenoszenie roweru w pewnych okolicznościach każdej osobie.

Również wiąże się to z szybkim rozpędzaniem roweru, który okaże się zwrotny i zwinny na różnego rodzaju powierzchniach. Marka przerzutek jaki w nim znajdziemy to lider innowacji. Są to jedne z najbardziej wytrzymałych i sprawdzonych modeli dostępnych na rynku dlatego nie musimy obawiać się o jego wytrzymałość. Nabywając rower ze sklepu mamy również na niego pewną gwarancję, która zabezpiecza przed ewentualnymi uszkodzeniami nie z naszej winy.