Mam wspaniałe grono przyjaciół, z którymi znamy się już od wielu lat. Zawsze staramy się spędzać wspólnie czas, bo to umacnia nasze więzi. Któregoś razu wpadliśmy na pomysł, żeby wybrać się w góry.

Domki idealnie przygotowane

domkiOczywiście, padło na Zakopane, bo to taka stolica gór. Wszyscy kojarzą to miasto, choćby z opowiadań. Słyszeliśmy, że jest tam najlepiej, dlatego zarezerwowaliśmy sobie domki w górach ze sporym wyprzedzeniem, żeby mieć miejsce. Zarezerwować jeden pokój, to jeszcze nie problem, ale jak już się jedzie sporą ekipą i chce się domek, to jakieś wyprzedzenie większe jest wymagane. Wszystkie domki Zakopane ma idealnie przygotowane dla turystów. Mieszkańcy bardzo chętnie przyjmują gości. Wraz z moimi przyjaciółmi zostaliśmy bardzo miło przywitani przez panią gospodynię, i powiedziała, że mamy się czuć jak u siebie. Od razu włączyliśmy jakieś góralskie hity, zrobiliśmy sobie grzańce i tańcowaliśmy do białego rana. To znaczy ja odpadłam wcześniej, bo byłam zmęczona, bo robiłam za kierowcę i musiałam całą drogę uważać, a to wykańcza trochę. Dobrze, że domki są ogrzewane nie tylko kominkiem, bo przyjaciel zapomniał dołożyć do ognia i gdyby nie normalne grzejniki, to rano byśmy mieli bardzo zimno. Wstałam pierwsza, wzięłam prysznic i postanowiłam, że zrobię wszystkim smaczne śniadanie. Nie ma to jak pożywny posiłek na początek dnia. Mieliśmy do dyspozycji dużą kuchnię, i wcześniej zrobiliśmy też jakieś zakupy, więc zrobiłam tradycyjnie- jajecznice. Najszybszy posiłek, i starczyło dla wszystkich. Później porobiliśmy sobie zdjęcia pod domkiem, i wyruszyliśmy w miasto.

I tak kilka dni takiej przyjacielskiej zabawy na dodatkowe zacieśnianie więzi. Mimo, że każde z nas mieszka i pracuje kawałek od siebie, to mimo to nasza więź się nie rozpadła i jest to coś pięknego.

Więcej na gorskaosada.pl