Koleżanka, z którą pracuje opowiadała mi o tym jak to jej mąż rozkręca właśnie swój interes. Nie była za bardzo tego powodu zadowolona bo rzucił pracę w Warszawie i zaryzykował tak naprawdę wszystko żeby otworzyć interes. Wcześniej wzięli także kredyt na to żeby w ogóle można było coś zacząć.

Wynajem samochodów dostawczych i osobowych jako źródło dochodu

wynajem samochodów osobowychKoleżanka z jednej strony wierzyła w męża i to, że mu się uda. Jednak z drugiej strony bała się, że zostaną z długami i tam naprawdę z niczym. Mąż jednak cały czas powtarzał żonie, że jeśli czegoś nie zaryzykują to raczej nigdy nic nie będą mieli. I on miał rację w tym co mówił. Mąż koleżanki stwierdził, że otworzy wypożyczalnię samochodów. Będzie to wypożyczalnia samochodów dostawczych ale nie tylko. Będzie tam też bezgotówkowy wynajem samochodów osobowych czyli jest to taki wynajem z OC sprawcy. Może być bezgotówkowy bo on już sam będzie się rozliczał z ubezpieczycielem. Jest to ułatwienie jeśli chodzi o kierowców, którzy mieli stłuczkę. Taki bezgotówkowy wynajem samochodów może być całkiem opłacalny. Mąż koleżanki będzie prowadził także bezgotówkowy wynajem samochodów dostawczych a tego jest podobno mało na rynku. Ja się oczywiście na tym nie znam, ale gdy tak słuchałam koleżanki to rzeczywiście może ten cały interes mieć sens. Mąż koleżanki chce też prowadzić skup samochodów dostawczych u siebie. W ten sposób może taniej pozyskiwać te samochody. Jednak tylko samochody dostawcze chce skupować. A ilość samochodów osobowych w wypożyczalni ma być mała. Głównie chce postawić mąż koleżanki jednak na auta dostawcze.

 

Na nich można podobno najlepiej zarobić. Gdy wysłuchałam tego o czym opowiada mi koleżanka sama stwierdziłam, że ten interes może się powieść. Przede wszystkim był na pewno świetnie przez męża koleżanki przemyślany. Także pewnie jest także rozeznany w rynku.

Zainteresowanym tematem polecam stronę http://www.sdlcar.pl