Jestem Iza. Mam szesnaście lat. Chodzę do najlepszego liceum w moim mieście. Dzisiaj na informatyce mieliśmy bardzo ciekawe zajęcia. Nasz nauczyciel chce żebyśmy uczyli się rzeczy jak najbardziej przydatnych.

Kreator wizytówek jest pomocny

kreator wizytówekCzęsto uczymy się przygotowywać jakieś tabelki w różnych ciekawych programach. Kiedyś nawet mamie mogłam pomóc w jej pracy. Dzisiaj zajmowaliśmy się wizytówkami. Program do wizytówek na początku wydawał mi się bardzo skomplikowany. Nasz nauczyciel zawsze wszystko nam dokładnie tłumaczy. Na początku stara się nam przekazać potrzebną nam teorię a następnie ćwiczymy w praktyce. Projektowanie wizytówek na pewno przyda nam się w przyszłości. Wiele firm korzysta z takiej formy reklamy. Na wizytówkach znajdują się zazwyczaj dane firmy a także adres i logo firmy. Jednak wizytówki nie muszą być standardowe. Mogą się wyróżniać. Im ciekawsza wizytówka tym jest bardziej zapamiętana przez potencjalnego klienta. Sprawdzony kreator wizytówek pomaga na początku w pracach. Kieruje co po kolei trzeba zrobić żeby wizytówka dobrze wyglądała. Kiedy człowiek nabiera doświadczenia nie musi już z niego korzystać. Program do wizytówek posiadał wiele zakładek i funkcji. Najbardziej spodobała mi się zakładka, która miała nazwę wizytówki wzory. W zakładce było bardzo wiele wzorów, z których można było korzystać. Kilkanaście na prawdę mi się spodobało. Kolejna bardzo ciekawa zakładka to wizytówki online. Akurat na nich dzisiaj pracowaliśmy. Każdy miał wymyślić sobie dla jakiej firmy szykuje wizytówki. Ja wymyśliłam sobie salon fryzjerski.

Na stronie było kilkadziesiąt wzorów odnośnie tej Branży. Wizytówki online w tej dziedzinie bardzo mi pomogły. Nauczyciel był zadowolony z naszych prac. Każdy z nas dostał dobre oceny. Lubie informatykę z nauczycielem.