Witajcie. Nasi rodzice w tym roku obchodzą swoją pięćdziesiątą rocznicę ślubu. Z tej okazji postanowiliśmy zrobić im prawdziwą niespodziankę i odnowić ich pokój Nasz problem, nasze wyzwanie było może o tyle trudno, że realnie potrzebowaliśmy ich po prostu przysłowiowo „wygonić” z mieszkania.

Czy wykładzina dywanowa w płytkach to dobry pomysł?

wykładzina dywanowa

Postanowiliśmy zatem, że wyślemy je na bardzo długie wakacje. Mianowicie był to siedmiodniowy wyjazd do hotelu z zabiegami spa. Kiedy nasi rodzice już się spakowali i ruszyli na swój wyjazd wypoczynkowy, wzięliśmy się po prostu do działania i do pracy. Na samym początku odwiedziliśmy sklep z wykładzinami. Nie wiedzieliśmy, czy wybrać całościowe wykładziny czy tak zwane nowoczesne wykładziny dywanowe w płytkach. Można je wówczas łatwiej po prostu modyfikować. Sklep z wykładzinami podłogowymi oferują nam bardzo szeroki wybór.Sklep z wykładzinami daje nam duże możliwości. Powiem tylko tyle, z własnego doświadczenia, że tanie wykładziny dywanowe, można dziś bardzo łatwo znaleźć. Ostatecznie stwierdziliśmy, że w metamorfozie pomoże nam wykładzina dywanowa. Generalnie postawiliśmy na bardzo jasne kolory. Między innymi takie jak biele, beże i kolory kremowe. Nasi rodzice, lubią opcję po prostu proste w swej formie,i uniwersalne, ale jednocześnie muszą one być po prostu nowoczesne. Wymieniliśmy im, także meble. Kupiliśmy im kanapę z opcją spania. Nawet dla dwóch osób. Wcześniej mieli łóżko podwójne. Nierozkładane. Tylko z takimi pojemnikami na pościel. Dzięki nowemu nabytkowi, zyskali bardzo dużo miejsca i jest to po prostu bardziej funkcjonalne. Zmiany wymagały, też okna – wymieniliśmy zatem firanki.

Oczywiście jasne kolory. Zrezygnowaliśmy z rolet i doszliśmy do wniosku, że bardziej przyjazne, bardziej domowe będą po prostu zasłonki. Efekt był naprawdę świetny. Dodatkowo stworzyliśmy naszym rodzicom kącik do czytania.