Staram się aby moje dzieci miały zawsze niezapomniane wakacje. Tak naprawdę to najchętniej to jeździłyby tylko nad ciepłe morza i tam spędzały czas głownie w hotelowych basenach. Ja jednak nie chcę by tak wyglądały ich wakacje.

Żaglówki na Mazurach – wakacje z dziećmi

żaglówki

Chcę zresztą by zanim zaczną poznawać inne kraje poznały lepiej Polskę. Zresztą uważam, że w Polsce jest naprawdę mnóstwo fantastycznych miejsc do zobaczenia. I mnóstwo możliwości odpoczynku. W tym roku pojedziemy całą rodziną na mazury z czego oczywiście moje dzieci nie cieszą się za bardzo. Jednak ja gdy byłam w ich wieku na pewno cieszyłabym się bardzo. Zresztą mąż zrobił czarter na mazurach last minute na jachty. Miała być to dla nich niespodzianka jednak tak oponowali ten wyjazd, że powiedzieliśmy z mężem o tym wcześniej dzieciom. I od razu stosunek do wyjazdu się poprawił. Taki yacht charter nie był także bardzo drogi także na taką atrakcję dla dzieci mogliśmy sobie jeszcze pozwolić. Tak naprawdę będą to jachty luksusowe, którymi będziemy mieli przyjemność pływać. Tak naprawdę nawet razem z mężem nie mogliśmy się tego doczekać. No w sumie nie codziennie pływa się jachtami. Te jachty do wynajęcia były dostępne tylko dzięki temu, że mąż znał właściciela jednego z biur podróży. Cieszyłam się bardzo bo tak naprawdę dla nas wszystkich będzie to pewnie niezapomniana przygoda. Mąż myślał także, że może duże żaglówki Mazury dla chłopców były by większą atrakcją. Jednak taką żaglówką trzeba umieć pływać. Zresztą nie jesteśmy w stanie przewidzieć warunków pogodowych. Jacht wydawał mi się jednak bezpieczniejszą wersją.

Mieliśmy na mazury jechać na całe dwa tygodnie. Najbardziej nie lubiłam przed takimi długimi wyjazdami pakowania. Bo tak naprawdę to wszystko spada zawsze na mnie. I muszę przewidzieć wszystkie możliwości.