Wspólnie w firmie zdecydowaliśmy się, że podczas kolejnego wydarzenia, jakim są targi wystawiennicze zdecydujemy się na wydruk wielkoformatowego baneru, który mamy nadzieję będzie przyciągał potencjalnie zainteresowanych naszą ofertą klientów na stoisko. Jest to bardzo atrakcyjna forma reklamy i zdążyliśmy już za nią zapłacić u organizatora. Zostały jeszcze do wydrukowania duże banery, które umieścimy na zewnątrz.

Gdzie wydrukować banery w większym formacie?

druk solwentowy wielkoformatowy w PoznaniuBanery wielkoformatowe z tego, co się orientowaliśmy są o wiele droższe na przykład od banerów o wymiarach metr na trzy – są to standardowe wymiary, które bardzo dobrze się sprawdzają przy licznych działaniach marketingowych na większą skalę. My jednak zdecydowaliśmy się na bardziej niestandardowe podejście i podjęliśmy współpracę z drukarnią, dla której druk solwentowy wielkoformatowy w Poznaniu jest codziennością i nie mają żadnego problemu nawet z bardziej skomplikowanymi formami. Każdy rodzaj druku powinien być odpowiednio dobrze zaplanowany, aby prezentował się bardzo ładnie w oczach klientów. Mimo tego, że druk solwentowy wielkoformatowy w Poznaniu i powstały za jego pomocą baner byłby powieszony na budynku i mniej widoczny z bliska, to i tak chcieliśmy, aby był bardzo dobrej jakości. Druk solwentowy wielkoformatowy w Poznaniu to nowoczesna forma druku wykorzystująca specjalne substancje i pigment, który odporny jest na wszelkie warunki atmosferyczne. Nieważne, czy pada deszcz, czy wieje wiatr nawet przez kilka dni z rzędu – z drukiem nic się nie stanie.

Druk solwentowy wielkoformatowy w Poznaniu to bardzo dobra inwestycja w jakość produktu finalnego, który na pewno przyciągnie uwagę klientów. Druk solwentowy wielkoformatowy w Poznaniu wyceniany jest indywidualnie.