Kiedy siostra ogłosiła nam, że bierze ślub, to nie było nikogo, kto bardziej by się cieszył niż ja. Uwielbiałam śluby, a od razu wiedziałam, że będę mogła bezpośrednio uczestniczyć w przygotowaniach przyjęcia, bo dla mnie było jasne, że będę wybrana na świadkową – co oczywiście się ostatecznie stało. Jako że termin był bardzo bliski, to dostałam z góry konkretne zadania.

Dobry znany fotograf z Bydgoszczy na ślub

znany dobry fotograf ślubny z bydgoszczyBardzo chciałam pomagać w jak największej liczbie rzeczy, ale szybko się zorientowałam, że to wcale nie jest takie proste. Po pierwsze wszystko musiało być konsultowane z moją siostrą – to jasne, bo to w końcu jej ślub i jej wesele. Tylko automatycznie przedłużało to cały proces jakiegokolwiek wyboru. Po drugie, to wcale nie było łatwe. A już najtrudniejsze było wybranie odpowiedniego fotografa. Moja siostra była zafascynowana fotografią, więc wiedziałam, że w tym aspekcie absolutnie nie można iść na pierwszy lepszy wybór. Potrzebny był znany dobry fotograf ślubny z Bydgoszczy, który byłby w stanie spełnić wygórowane oczekiwania mojej siostry odnośnie jakości wykonanych w tym szczególnym dniu zdjęć. Porównywałam wszystkich, którzy spełniali wysoko postawione kryteria i w końcu zdecydowałam się, że tylko jeden jest w stanie faktycznie spodobać się mojej siostrze. Przedstawiłam jego ofertę najlepiej jak potrafiłam i czekałam jak ostatecznie zareaguje na nią przyszła panna młoda.

Pierwsze co od niej usłyszałam, to pytanie, czy on ma wolny termin akurat wtedy, gdy ona tego potrzebuje. Powiedziałam, że tak i że go już wstępnie zarezerwowałam. Okazało się później, że ona tego fotografa kojarzy, bo robił zdjęcia u jej znajomej na ślubie i faktycznie efekty jego pracy są olśniewające. Wybór więc oczywiście padł na niego.