Gdy zaplanowałam remont mojej kuchni czułam taką ilość podniecenia, że niemal odleciałam do nieba. Uwielbiam organizować przestrzeń mojego mieszkania, a remont kuchni to dla mnie sama przyjemność, ale też duże wyzwanie. Zdążają się kwestie, które skutecznie stopują wykończenie.

Czy zlewy metalowe mogą być eleganckie?

zlew metalowyW moim przypadku wszystko rozbiło się o zlew. W pierwszej kolejności oczywiście postawiłam na zlew granitowy. Zachwycił mnie on swoją elegancją i wykonaniem, potencjalnym brakiem zacieków i piękną kolorystyką. Niestety nie przewidziałam wagi zlewu. W przypadku szafek które wybrałam niestety ten rodzaj musiał zostać wykluczony. Byłam załamana, bo nie wiedziałam jak cudowny może okazać się zlew metalowy. Kojarzył mi się dotychczas z klasycznym metalicznym kolorem, który zupełnie nie trafiał w moje gusta i wyobrażenie o nowej idealnej kuchni. Nawet nie wiedziałam, że obecne na rynku znajduje się szeroka gama kolorystyczna zlewów metalowych. Mój wybór padł oczywiście na czerń, ale dostępny kolor zloty również zrobił na mnie wrażenie, jednak nie komponowałby się odpowiednio z blatami. Nierdzewny zlew metalowy nieoczekiwanie mnie zaskoczył i w pełni spełnił moje oczekiwania. Myślę, że czasami warto wybrać właśnie zlew metalowy, który jest zdecydowanie tańszy niż zlewy wykonane z innych materiałów. Zwłaszcza, że prezentuje się naprawdę dobrze. Oczywiście poza kolorami istnieje również wiele kształtów zlewów. Na pewno każdy znajdzie to czego potrzebuje.

Tak jak wspomniałam, wykończenie kuchni to dla mnie nie lada gratka, ale okazało się też dużym wyzwaniem, choćby w przypadku idealnego zlewu. Zawsze znajdzie się rozwiązanie, na każdy problem pod czas urządzania mieszkania. Najważniejsze to szukać, może akurat uda się odkryć nie jedną perłę.