Na rynku zabawek jest mnóstwo rzeczy do wyboru. Aż trudno jest się zdecydować co kupić dziecku do zabawy. Ale na szczęście dzieci doskonale wiedzą czym chcą się bawić. Ja tak mam ze swoimi dziećmi. one doskonale wiedzą co chcą i proszą mnie bym im to kupiła. Oczywiście nie mogę im odmówić. Zresztą aż tak często mnie nie proszą.

Rodzaje samochodów dla dzieci

samochód na pedałyOstatnio podszedł do mnie mój synek i poprosił mnie o to bym kupiła mu samochodzik. Z początku myślałam, że chodzi mu o taki mały samochód. No wiecie taki, który mieści się w jednej dłoni. Dlatego też taki mu kupiłam, ale on mnie naprostował i powiedział, że on chce taki samochód, którym będzie w stanie jeździć. Ja tam nie jestem zbytnio na bieżąco z tymi nowościami w zabawkach dla dzieci. ale skoro mój syn chce taką zabawkę, to zapewne musiał ją już gdzieś widzieć. Zostało mi już tylko pójść jeszcze raz na zakupy i dobrze poszukać. Okazało się, że cały czas chodziło o samochód na pedały. Wiecie, dziecko siada do tego samochodu i aby mógł nim ruszyć to musi zacząć pedałować. to tak jakby jechał rowerem, z tym, że tutaj sobie wygodnie siedzi. A więc kupiłam mu ten samochód, którym będzie mógł sobie po ogrodzie jeździć. Jak go przyniosłam to potwierdził, że właśnie o taki mu chodziło. bardzo podziękował mi za prezent i od razu poszedł na dwór przetestować samochód. Jeździł nim z chyba dwie godziny. Ciężko było go oderwać od niego. Teraz mam przynajmniej spokój na jakiś czas z kupowaniem zabawek dla dzieci. Oczywiście drugiemu dziecku też coś kupiłam, ale nie samochód tylko domek dla lalek, to dla córki.

Dzieci lubią się bawić i często do tego potrzebują zabawek. Moje dzieci nie proszą mnie zbytnio często abym im coś kupiła. Pewnie dlatego też zgadzam się im coś kupić jak tego potrzebują. Ostatnio mój syn poprosił mnie bym kupiła mu samochód, w którym będzie mógł siedzieć i jeździć. Kupiłam mu więc samochód na pedały.