Śpiesząc się do pracy dzisiejszego ranka zauważyłem, że zasuwa garażowa została uszkodzona. Szybko spostrzegłem że było to włamanie do garażu mojego oraz do mojego sąsiada. Zastanawiałem się co złodziej potrzebował, ponieważ kiedy wszedłem do garażu wszystko było na swoim miejscu.

Okucia budowlane – skuteczne zabezpieczenia domu

okucia budowlanePo długim namyśle okazało się że zginęły wszystkie łączniki budowlane, które są mi bardzo potrzebne w pracy. W garażu sąsiada zaś brakuje stojaków rowerowych. W tej sytuacji skontaktowałem się z moim kolega, który jako profesjonalny producent okuć budowlanych dobrze zna się na takich zabezpieczeniach szczególnie do drzwi garażowych. Po godzinie czasu przyjechał razem ze swoimi pracownikami i zasuwa garażowa była już wymieniona. Z tej pomocy również skorzystał mój sąsiad, który nie bardzo się w tym wszystkim orientował. Producent okuć budowlanych zamontował najnowszy model, który będzie zabezpieczał przed kolejnym włamaniem do mojego garażu oraz do sąsiada a nowa zasuwa garażowa ma pięć lat gwarancji. Aby pomóc w wieszaniu rowerów i nart otrzymaliśmy numer telefonu do pobliskiej firmy, która jako producent stojaków rowerowych ma bardzo przystępne ceny na rynku. Przedstawiciel firmy przyjechał do nas, wziął wymiary i obiecał że w ciągu kilku dni osobiście przywiezie stojak i sam go zamontuje. To była bardzo dobra wiadomość dla nas, gdyż nie chcieliśmy zostawiać z tym samego sąsiada.

Zgodnie z umowa producent stojaków rowerowych a mianowicie ich handlowiec przyjechał po dwóch dniach i razem ze swoją ekipą zamontowali stojak. Oboje z sąsiadem jesteśmy spokojni ponieważ zasuwa garażowa jest aż na dwie kłódki i ma kilka lat gwarancji. Jesteśmy bardzo zadowolenie z firmy, która w tak szybkim czasie nam pomogła i zamontowała nowe zabezpieczenia w naszych garażach.