Malowniczy Beskid Śląski przyciąga turystów niesamowitymi krajobrazami i niepowtarzalną Baranią Górą, która stała się miejscem wypraw turystów, lubiących podziwiać zmienność stoków górskich najpierw dosyć łagodnie opadających a następnie, stromo się wznoszących.

Noclegi z pięknym widokiem

noclegiTuryści preferujący piesze wycieczki na pewno stwierdzą, że Wisła jest dla nich najkorzystniejszą propozycją z względu na mnogość szlaków turystycznych i spacerowych. Noclegi dostępne są w postaci apartamentów, domków letniskowych oraz pensjonatów, turyści mają, w czym wybierać. Szlaki turystyczne, które posiada Wisła przebiegają w pobliżu masywów górskich, dając wędrowcom niezapomniane doznania wizualne. Amatorzy wycieczek rowerowych mogą pokonywać ciekawe trasy i podziwiać naturalne walory w postaci gór, rzek, spokoju i ciszy. Niektóre noclegi przystosowane są dla osób niepełnosprawnych, które mają dostęp do lodówki, kuchenki elektrycznej, pełnego wyposażenia kuchni. Pokoje sypialne z wygodnymi materacami, śnieżnobiałą pościelą i funkcjonalnymi meblami zachęcają turystów, aby ich miejscem relaksu stała się Wisła. Osoby zamiłowane krajobrazem Karkonoszy chętnie wybiorą noclegi na pięknym terenie, jakim jest Karpacz, niepowtarzalny pejzaż polskich gór z kameralną atmosferą górskiego kurortu. Pięknie położone miasto z wyjątkowymi uliczkami i urokliwą rzeką Łomnicą, skrywa w swym wnętrzu komfortowe noclegi, które swoją różnorodną ofertą zadowolą zarówno turystów preferujących przytulne małe pensjonaciki jak i duże domy wypoczynkowe. Natomiast Szklarska Poręba może zaproponować całodniową wycieczkę w rejon Śnieżnych Kotłów, najbogatszego zbiorowiska górskiej roślinności. Po męczącej wyprawie turystów przywitają gościnne noclegi, które zaproponują przytulne pokoje dwuosobowe z wygodnymi kanapami lub czteroosobowe z przestronnym pokojem z dużym łóżkiem.

Szklarska Poręba między Karkonoszami i Górami Izerskimi jest świetnym miejscem do uprawiania narciarstwa zjazdowego, biegowego, a także wycieczek pieszych i rowerowych. Aktywny wypoczynek jest coraz bardziej cenionym sposobem na wypoczynek rodzinny.

Więcej na stronie alepokoje.pl