Moja szwagierka organizowała swoje wesele bardzo późno. Po prostu nie zdawała sobie sprawy z tego, że takie sprawy powinno się organizować dużo wcześniej. W sumie zaczęła się za to zabierać cztery miesiące przed terminem planowanego ślubu.

Restauracja w Gdańsku na wysokim poziomie

restauracjaW sumie okazało się, że jedna dobra restauracja ma terminy zajęte na dwa lato do przodu. Wtedy dopiero szwagierka zdała sobie sprawę z tego, że będzie ciężko znaleźć coś dobrego. W sumie chciała żeby w Gdańsku odbywało się wesele, jednak gdy odwiedziła kilka miejsc stwierdziła, że może być gdzie indziej wesele. Dla niej ważne było to by termin był taki jaki chcieli. Także stwierdzili, że wesele może odbyć się po prostu gdzieś w województwie pomorskim, praktycznie wszyscy goście pochodzą z pomorskiego to nie będzie to wielki problem. W sumie w jednym miejscu można było zorganizować takie wesele. Okazało się bowiem, że ktoś z różnych względów musiał przełożyć swój ślub i tym samym termin się zwolnił. Była tam polecana restauracja w gdańsku naprawdę na wysokim poziomie. W sumie szwagierka miała naprawdę ogromne szczęście, że udało im się coś znaleźć. Była tam piękna sala weselna, która była naprawdę bardzo ładnie przystrojona. Można było zamówić kwiaty na stoły w takich kolorach by pasowały do bukietu ślubnego. W obiekcie tym były nawet sale konferencyjne, jednak myślę, że w sobotę gdy będzie organizowane przyjęcie weselne będą puste. W sumie takie sale konferencyjne wynajmowane są najczęściej firmom na jakieś szkolenia. Restauracja ta słynęła z tego, że miała bardzo dobry catering, który był zresztą zamawiany przez wiele okolicznych firm.

Także pewnie jedzenie na weselu będzie także dobre. Zresztą nie było się nad czym zastanawiać bo tak naprawdę szwagierka nie miała żadnego wyboru. Po prostu już musiała się zdecydować na to miejsce.