W tym roku lecę na wakacje ze znajomymi. Bardzo cieszę się z tego powodu bo tak naprawdę od lat obiecujemy sobie, że spędzimy razem chociaż tydzień. W tym roku lecimy do Grecji.

Walizki puccini są pojemne

walizki pucciniCieszę się tym bardziej, bo nigdy tam nie byłam a zawsze bardzo chciałam lecieć akurat tam. Ogólnie bardzo rzadko ostatnio podróżuję. Ze względu na to, że dwa lata temu urodziłam dziecko i nie mam teraz wielu możliwości do podróżowania. Jednak w tym roku z mężem postanowiliśmy zrobić sobie prawdziwe wakacje. Mała chętnie zostaje z dziadkami, także tydzień będzie u nich. Musiałam tylko na ten nasz wyjazd kupić parę rzeczy. Przede wszystkim potrzebne są nam walizki do ryanaira, bo takiej typowej walizki do samolotu nie mam. Myślałam także o tym żeby kupić sobie torebki puccini, w tej nowej kolekcji są takie właśnie letnie kolorowe. Jednak wszystko zależy od tego ile będą kosztowały. Widziałam kiedyś w internecie cenę za walizki puccini i wiem, że nie należały do najtańszych. Ale gdy będę na zakupach to sprawdzę. Bo takie właśnie walizki kabinowe byłyby najlepsze na podróż. Takie na przykład walizki march są bardzo pojemne i zmieszczę do nich wiele rzeczy. Nie będę musiała się ograniczać podczas pakowania. Oczywiście puccini walizki też są bardzo pojemne i cena ich jest niższa niż myślałam na początku. Całkiem możliwe, że właśnie zdecyduje się na kupno takich walizek. Na wyjazd koniecznie muszę sobie kupić jakieś nowe letnie sukienki. Dawno nie kupowałam sobie już tak naprawdę nic nowego. A takie sukienki na pewno sprawdzą się podczas takiego wyjazdu. Zawsze w sukienkach jest jednak najwygodniej.

Oczywiście muszę kupić sobie także nowy strój kąpielowy, bo w stary strój to raczej i tak już nie wejdę. Zostało jeszcze trochę czasu do wyjazdu i może zdążę schudnąć.

Więcej walizek na stronie http://gala24.pl