Mając pomysł na założenie firmy, której celem jest tworzenie napojów bezalkoholowych lub alkoholowych, musimy także pomyśleć nad odpowiednim rozlewem. Jednak w dzisiejszych czasach nie koniecznie będziemy zmuszeni do postawienia własnej rozlewni. Wszystkie konieczne prace z tym związane mogą zostać wykonane w rozlewni, z którą popisaliśmy umowę na wykonanie konkretnej pracy dla naszej firmy.

Kontraktowy rozlew wody, soków czy izotoników

rozlew usługowyJeżeli w naszej firmie pracownicy wpadli na genialny pomysł stworzenia napoju, który wypełni niszę na rynku, rozlewnia tego typu jest idealnym elementem strategii produkcyjnej. Rozlew usługowy może stanowić idealne rozwiązanie dla mniejszych firm, które chcą zając się wdrażaniem na rynek nowych rodzajów napojów mi suplementów dla sportowców. Bardzo ważnym aspektem rozlewu jest fakt, iż może on dotyczyć wielu różnych opakowań i butelek. Rozlewanie może się odbywać do butelek od 10 mililitrów do takich, o pojemności półtorej litra. Jednak opakowanie główne, z którego pijemy lub nalewamy to nie wszystko, ważne jest także pudełko, które może być używane jako element marketingu danego produktu. Dlatego firmy rozlewniczy prowadzą usługi związane z tworzeniem napojów bag in box, które mogą stanowić element promocji na półkach sklepowych. Rozlew może być także przeprowadzany z użyciem dużych kanistrów, które służą do wygodnego przewożenia płynu na samochodach.

Firmy w których możemy przeprowadzać rozlew, to miejsca, gdzie znajdziemy także cenniki receptur, które mogą posłużyć nam jako podstawa do stworzenia specyficznego napoju. Do tego celu posłużą nam pakiety, których receptura może być dobierana zgodnie ze wskazówkami osób, które chcą wdrożyć i sprzedawać dany napój na rynek polski lub zagraniczny.