Prowadzę agencję reklamową. Zgłosił się do mnie właściciel firmy, która zajmuję się wytwarzaniem krzeseł i taboretów. Chciałby rozreklamować swoją firmę. Jak sprawdzałam na internecie nie ma wiele opinii. Jego firma działa na rynku dopiero od roku i to jest na pewno tego przyczyna.

Krzesła laboratoryjne i inne na moich ulotkach

krzesło

Producent, nie ma też ciekawej strony internetowej. Powinien bardziej w nią zainwestować. Ta inwestycja się zwraca, ponieważ klienci mogą na stronie już sprawdzić jakie producent ma towary z czego są wykonane i jakie są ceny. Gdy brakuje tych informacji mogą na przykład rezygnować z zakupów. Podpytałam jakie towary kl chce zareklamować w ulotkach lub katalogach. Klient wymienił cztery rzeczy, które są najlepszej jakości u niego w firmie i chce się nimi pochwalić. Krzesła przemysłowe były pierwszymi mebelkami, które firma zaczęła produkować. Klient sam kiedyś pracował w przemyśle i wiedział jak to jest niezbędne w trakcie wykonywania obowiązków. Pracownicy wiele godzin spędzają przy liniach produkcyjnych i wygodne krzesło ułatwia pracę. Poza tym nie odczuwa się wówczas żadnych bóli dzięki temu pracownik jest bardziej wydajniejszy. Na ofercie są także krzesła warsztatowe, które posiadają wiele udogodnień. Można je łatwo przenosić. Są łatwe w regulacji. Mogą mieć kółka lub nie. Mogą być obrotowe, wszystko zależy od potrzeb klienta. Producent wytwarza także sprawdzone krzesła laboratoryjne i taborety laboratoryjne. Rzeczy te są wykonane ze specjalnych łatwych do czyszczenia materiałów.

Materiały, które są wykorzystane w produkcji nie ulegają zniszczeniu w kontakcie z różnymi substancjami. Zapisałam sobie wszystkie notatki. Do końca tygodnia mam przygotować ulotki i katalogi w dwóch projektach. Producent wybierze po jednym wzorze i wówczas ruszymy z drukiem.