Mój mąż zawsze lubił się dobrze ubrać. W sumie do kiedy tylko pamiętam jego ubrania były markowe. Oczywiście to zawsze także bardzo mi się w nim podobało. Podobało mi się to, że miał swój jedyny i niepowtarzalny styl. Miał oczywiście swoje ulubione marki.

Backyard Cartel – mało popularna marka

Backyard CartelSzczerze mówiąc to długo nie potrafiłam ich odróżnić co jest jakiej marki. Jedną z jego ulubionych marek są stylowe ubrania Backyard Cartel a niestety nie jest to tak popularna marka by sklepy z tymi ubraniami były w każdej galerii. Ja w galerii zawsze znajdę coś dla siebie odpowiedniego a mąż nie. On musi mieć coś ze swoich ulubionych sklepów i nie ma po prostu opcji by kupił coś gdzieś indziej. W sumie ostatnio kupił sobie bluzę Prosto Klasyk przez internet, gdy zobaczyłam ile za nią zapłacił byłam w szoku, że wydał tyle pieniędzy na jedną tylko rzecz. W sumie bluza prosto jest także w sklepie w Katowicach i zawsze tam kupował takie rzeczy. Jednak stwierdził, że większy wybór i najnowsze kolekcje są w sklepach internetowych. No może i racja jednak ich cena także była dużo wyższa. Do bluzy została zamówiona jeszcze carhartt koszulka, ale na nią trzeba będzie jeszcze parę dni poczekać. No w sumie też nie mogłam mieć do męża pretensji, że tyle wydał tym razem na swoje ubrania. W sumie ja także podczas zakupów potrafię dość dużo wydać. Może wygląda to w inny sposób bo po prostu ja kupuję sobie kilka rzeczy a on jedną. Jednak tak naprawdę wydajemy podobne kwoty. Zresztą wiem, że mąż będzie wolał chodzić długo w starej koszulce niż założyć inną firmy jakiej nie zna.

Przez to mam oczywiście problemy z prezentami dla męża. W sumie nauczyłam się już nie kupować mu niczego do ubrania bo nigdy nie wiem czy ta rzecz będzie mu się podobała czy też wyląduje gdzieś na dnie szafy. Za to jeśli kupie mu perfumy zawsze jest zadowolony.