Ostatnio dużo opowiadałam Wam o moich wrażeniach z pobytów w nowych sklepach, jednak dzisiaj zdecydowałam się na coś innego. Opowiem wam o moim tacie, który prowadzi swoją hurtownię i sprzedaje niej dosłownie wszystko.

Beton architektoniczny często kupowany

beton architektonicznyOstatnio jak u niego byłam to mieli dostawę na magazyn. Przyjechały donice betonowe w różnych rozmiarach oraz trwały beton architektoniczny, który często jest kupowany. Tata ma wielu stałych klientów, z którymi współpracuje od początku prowadzenia swojej hurtowni. Jego znajomy ma firmę, której specjalizacją jest mała architektura miejska i często robi u taty zakupy. Ja czasami tacie pomagam w hurtowni i rozliczam niektóre zlecenia. Robię to kiedy Pani Krysia, jego księgowa ma wolne. Ostatnio hurtownia dostała od jakiegoś nowego producenta towar pokazowy, by tata mógł zdecydować, czy chce te produkty wprowadzić do swojej sprzedaży. Była to ławka parkowa betonowa, która była wykonana bardzo solidnie. Postanowiłam ją wypróbować i muszę się wam przyznać, że jeszcze nigdy nie siedziało mi się aż tak wygodnie! Powiedziałam od razu tacie, że taka nowoczesna ławka to nam by się w ogrodzie przydała. Tato z ciekawości aż sam na niej usiadł, żeby się przekonać, czy ta ławka parkowa betonowa rzeczywiście jest tak wygodna jak mówię. Był równie zaskoczony i od razu zdecydował, że na pewno taka nowoczesna ławka pojawi się w ofercie jego hurtowni. Tata ma stałych partnerów, z którymi współpracuje, ale jak pojawi się jakiś nowy producent, to zawsze mu daje szanse i sprawdza jego produkty. Jeżeli są dobre to podejmuje współpracę.

Mój tata jest bardzo dobrym pracodawcą i wierzcie mi, że żaden z pracowników nigdy jeszcze na niego nie narzekał. Wszyscy dobrze zarabiają i mają dość dobre warunki pracy. Po szkole też chcę tam pracować.