Jako znakomity hodowca koni rasowych zawsze brałem udział w tych największych wystawach. Moje rumaki były wysoko cenione, a ja poświęcałem im każdą wolną chwilę. Na dodatek prowadząc swoją własną stadninę w wolnym czasie szkoliłem jeźdźców, którzy stawiali pierwsze kroki.

Chciałem przewieść konie do Anglii 

przewóz zwierząt polska anglia polskaTo była moja prawdziwa pasja i oddawałem się jej bez reszty. Ostatnio dowiedziałem się, że najbardziej prestiżowa wystawa w tym roku odbędzie się na terenie Londynu. Uznałem, że nie może mnie tam zabraknąć i chciałem zabrać ze sobą swoje trzy konie. Z miejscową lokalizacją nie było problemu. W okolicach Londynu mieszkał mój zaprzyjaźniony hodowca, który często użyczał mi swoich stajni na czas przyjazdu. Jednak zastanawiałem się nad odpowiednim transportem. Wiedziałem, że to koniecznie musi być firma z wielkim doświadczeniem. Moje konie musiały zostać przewiezione w najlepszych warunkach i nie zamierzałem na tym oszczędzać. Ostatecznie mój znajomy polecił mi pewien przewóz zwierząt polska anglia polska. Doskonale wiedziałem, że należy zwrócić uwagę na wiele szczegółów. To był trudny wybór i od tego zależała kondycja moich zwierzaków przed ważną wystawą. Cały sprzęt do pielęgnacji miałem przewieść swoim autem ale konie musiały jechać specjalnie przystosowanym pojazdem. Mój w tej chwili był w naprawie i byłem zdany na obca firmę. Na szczęście mimo mojego braku przekonania do nich okazało się, że była to firma godna polecenia.

Moje rumaki zostały przewiezione w bardzo bezpieczny sposób. Na dodatek ich transport odbył się w odpowiednich warunkach, a specjalna przyczepa była nowa i wygodna. Widać było, że kierowca ma spore doświadczenie i na pewno wie co robi. Byłem z nich zadowolony i zostawiłem numer kontaktowy w telefonie.