Moja teściowa miała ostatnio zabieg na kolano. Tak naprawdę to od dłuższego już ją bolało. A przed zabiegiem miała już problem żeby się normalnie poruszać. Moja teściowa ma nadwagę także kolano tym bardziej było coraz bardziej przeciążone i obolałe.

Nanosrebro działa przeciwzapalnie

nanosrebroPo zabiegu teściowa miała zapisane różne preparaty. Zawsze tak jest, że gdy wychodzi się ze szpitala to dostaje się rozpiskę na wiele leków do stosowania. Teściowa jest jednak osobą, która niezbyt chętnie spożywa leki. Po prostu w wielu przypadkach woli naturalne preparaty. Uważam, że to dobrze bo przecież jednak wiele suplementów można zastąpić na przykład dietą.Teściowa po wyjściu ze szpitala kupiła sobie nanosrebro w płynie bo ma podobno właściwości przeciwzapalne. A takie właściwości są szczególnie pożądane po jakiś zabiegach. To nano srebro teściowa kupuje przez internet. Teściowa opowiadała mi też, że srebrna woda ma wiele podobnych właściwości. A tak naprawdę dla niej to taka woda jest dobra na wszystko i zawsze należy mieć ją w domu. Teściowa kupuje też złoto koloidalne bo podobne jest świetne na wszystkiego typu przeziębienia. Teściowa rzeczywiście gdy jest przeziębiona nie stosuje popularnych preparatów z apteki tylko kupuje nano złoto, której est dla niej najlepsze. Doszłam do wniosku, że nie mogę czegoś krytykować jeśli tego nie znam. Postanowiłam także sprawdzić działanie tego preparatu przy okazji mojego przeziębienia. Stosowałam je w sumie trzy dni zamiast preparatów jakie stosuje najczęściej. I okazało się, że rzeczywiście czuję się dużo lepiej.

Czułam się inaczej niż po tych preparatach na przeziębienie jednak absolutnie nie mogę powiedzieć, że czułam się gorzej. Moja teściowa ma zawsze dosyć duży zapas tych preparatów. Po prostu nie jest wcale tak łatwo je kupić jak leki.