Razem z mężem długo zastanawialiśmy się czy puścić naszą kilkuletnią córkę do Pierwszej Komunii Świętej. W końcu przekonaliśmy się, że warto się na to zdecydować. Jednakże, przez nasze wahanie do uroczystości pozostało już niewiele czasu, a my nie mieliśmy nic zorganizowane. Musieliśmy zacząć działać. Szczególnie, że po uroczystości w kościele, chcieliśmy urządzić małe przyjęcie dla rodziny.

Gdzie w Bydgoszczy znajdę smaczny catering?

najsmaczniejszy catering - bydgoszczyByło już za późno na to, aby wynająć jakąś salę w restauracji, ponieważ wszystkie terminy były już zajęte. Wobec tego uznałam, że dobrym rozwiązaniem będzie catering. Zależało mi na tym, aby znaleźć najsmaczniejszy catering – Bydgoszczy to miejscowość, w której znajdowała się bardzo dobra firma cateringowa, z której usług już kiedyś korzystałam i byłam bardzo zadowolona. Wiedziałam, że serwują tam naprawdę pyszne, świeże jedzenie. Ich dania zawsze są przygotowane na bieżąco ze starannie wyselekcjonowanych składników. Swoje usługi świadczą na terenie całej Bydgoszczy i najbliższych okolic, nie pobierając za tym żadnych dodatkowych opłat za dojazd pod wskazany adres w dniu uroczystości. Zamówiłam ten catering na przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii mojej córki i muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona. Firma cateringowa zajęła się dosłownie wszystkim. Ze swojej strony wstawili nawet napoje dla gości.

Mnie nie pozostało nic innego, jak tylko sprawdzić, czy wszystko zostało zrobione tak, jak sobie tego życzyliśmy. Do obsługi naszego przyjęcia przez firmę cateringową nie miałam żadnych zastrzeżeń. Cieszę się, że skorzystałam z ich usług, ponieważ bardzo mnie odciążyli w tym dniu, kiedy miałam tyle spraw do załatwienia „na głowie”. Kiedy goście przyszli z kościoła, wszystko już na nich czekało.