Już nie mogłam się doczekać, kiedy wreszcie razem z mężem przeprowadzimy się do własnego domu. Od dawna o tym marzyliśmy i nawet jak musieliśmy wziąć kredyt to nas to nie odstraszyło. Co własne to własne.

Tanie przeprowadzki to nasz wybór

tanie przeprowadzki Wybraliśmy piękny projekt domu, mieliśmy planu co do ogrodu i wyposażenia wnętrz. Patrzyliśmy też na to przyszłościowo, tak żeby w domu było też miejsce na przyszłe dzieci. Na razie skupiliśmy się na rzeczach bardziej przyziemnych, a mianowicie na transporcie. Potrzebny był nam transport spedycja naszych rzeczy z Warszawy do podmiejskiej wsi, jednak nadal w województwie mazowieckim. Uprzednio zrobiłam mały przegląd rzeczy. Wyrzucałam to co mi się na pewno nie przyda, żeby nie zajmowało miejsca w transporcie. Potem przyszła kolej na znalezienie firmy, która się tym zajmie. Na szczęście firmy transportowe wyrastają tu jak grzyby po deszczu, więc było w czym wybierać. Mi się szczególnie spodobała jedna firma transportowa, bo miała szeroki zakres usług i niskie ceny. Nawet usługi transportowe pojazdami ciężarowymi mieli w dobrej cenie, a to już o czymś świadczy. My wybraliśmy oczywiście tanie przeprowadzki. Umówiliśmy się z firmą co i jak, kiedy mają przyjechać po nasze rzeczy. Potem sami zabraliśmy się za pakowanie kartonów, wieszaków i pudeł. Potem czeka nas jeszcze dużo sprzątania, ale to nas nie martwiło. W końcu przeprowadzamy się do wymarzonego domu. Przeprowadzka przebiegała bardzo sprawnie, a panowie z firmy byli bardzo mili i chętnie nam pomagali. Potem zabraliśmy się powoli za rozpakowywanie rzeczy, i ustawianie ich na właściwych miejscach.

To też zajmuje sporo czasu, ale nam się nie spieszyło, mamy na wszystko czas. Nareszcie jesteśmy w naszym własnym domu i możemy robić to co się nam podoba. Teraz kolej na aranżację wnętrza.

Więcej na stronie www.towalski-transport24.com