W moim mieście jakiś czas temu została zbudowana klinika leczenia niepłodności prowadzona przez najlepszego w kraju specjalistę w tej dziedzinie. Dziś jednak coraz więcej par i to w sile wieku ma problem z tym żeby mieć dzieci. Dlatego myślę, że to dobrze, że takie miejsce powstało.

Badania prenatalne w klinice leczenia niepłodności

diagnostyka preimplantacyjna zarodkówPodobno w tej klinice jest leczona niepłodność różnymi metodami. Na początku jest stawiana diagnostyka nasienia alby sprawdzić jaka jest przyczyna tego, że kobieta nie może zajść w ciążę. Jest też tam wykonywana diagnostyka preimplatacyjna zarodków.Ta klinika jest jedyną taką w Poznaniu gdzie jest także wykonywana rewitalizacja pochwy co jest często niezbędne kobietom po przebytych ciążach. Na pewno sprawia, że ich życie może wrócić do normy. Nie wiedziałam a ostatnio koleżanka powiedziała mi, że miała wykonywane tam badania prenatalne właśnie. Ona zaszła w ciąże przed czterdziestką dlatego też miała wskazanie do wykonania takiego badania. Cieszyła się bardzo z tego, że badanie to miała zrobione w klinice a nie w jakimś gabinecie ginekologicznym. Zdaniem koleżanki jest tam bardzo profesjonalna opieka i dzięki temu zabieg był krótki i jak najmniej inwazyjny jak się tylko dało. Oczywiście koleżanka obawiała się tego zabiegu. A jednak okazało się, że nie było czego. Personel był w tej klinice wyjątkowo serdeczny. Koleżanka powiedziała mi, że w sumie to pierwszy raz spotkała się z taką wspaniałą opieką.

Koleżanka zresztą jeszcze podczas ciąży udała się do tej kliniki żeby zrobić tam też specjalistyczne badanie usg. Miała po prostu największe zaufanie do lekarzy pracujących tam. I przy każdej okazji gdy o tym rozmawiałyśmy to rekomendowała mi to miejsce jako takie, które jest przyjazne pacjentom. Także dobrze, że w Poznaniu jest tak dobra klinika.

Więcej informacji http://ivita.eu