Powiada się, że bez pracy nie ma kołaczy. Praca, rządzi życiem wszystkich z nas i bez niej nie możemy sobie pozwolić na normalne funkcjonowanie. Musimy pracować, żeby zarobić na wszystkie wydatki i opłaty. Wybieramy prace zgodnie z naszymi zainteresowaniami, lub jakąś inną, losową. Jednak w każdej z nich musimy przestrzegać pewnych zasad.

Nasze przyjemne i szybkie szkolenia z zakresu BHP

szkolenie bhp dla pracowników firmyNaszym zadaniem jest odpowiednio przeprowadzić szkolenie bhp dla pracowników firmy każdego rodzaju. Każde stanowisko wymaga zaliczenia przez pracownika egzaminu z BHP, niezależnie od tego, jaką pracę wykonuje. Niektóre zawody mają więcej restrykcji, jak na przykład pracownicy fizyczni na budowie, czy osoby zajmujące się gastronomią. Dlatego właśnie powstały zasady bezpieczeństwa i higieny pracy. Jesteśmy przydzielani do różnych miejsc i naszym zadaniem jest przeprowadzenie odpowiednich zajęć. Ja najczęściej jestem wysyłana do firm logistycznych, albo do biur. Na początek przeprowadzam zajęcia teoretyczne. W każdej profesji jest dokładnie wyznaczone, ile takie szkolenie ma trwać. Muszę dokładnie wiedzieć co mówić i nie mogę niczego pominąć. To czego uczę innych, jest niezwykle ważne i pomaga nieraz uratować ludzkie życie. Rozdaję materiały informacyjne i broszury. Odpowiadam na pytania i staram się zaciekawić pracowników, żeby jak najwięcej z tego szkolenia zapamiętali. Nie o to chodzi, żeby to szybko zaliczyć i wyjść, ale wiedzieć jak postępować w danej sytuacji.

Każde sytuacje losowe należy traktować inaczej. Zawsze o tym mówię i prowadzę zajęcia rzetelnie, ale z elementami humorystycznymi. Śmieszne anegdotki zawsze łatwiej zapamiętać. Moi kursanci na zajęciach bardzo często się uśmiechają i są radośni, co jest dla mnie znakiem, że dobrze wykonuję swoje obowiązki.