Przygotowania do mojego wesela były dla mnie naprawdę ciekawe, choć też oczywiście były momenty kiedy się stresowałam. W przygotowaniach do wesela pomagali mi oczywiście mąż oraz nasze rodziny. Myślę, że poradziliśmy sobie z tymi przygotowaniami bardzo dobrze i nasze wesele było naprawdę wyjątkowe i udane dla każdego.

Na wesele najlepszy jest zdecydowanie zespół

dobry zespół na wesele w WarszawieMyślę, że najciekawsze ale też i najtrudniejsze były poszukiwanie zespołu weselnego, który spełnił by wszystkie oczekiwania mojego męża oraz oczywiście moje. Oczywiście żeby znaleźć dobry zespół na wesele w Warszawie trzeba odpowiednio wcześnie zacząć szukać. Myślę, że Warszawa nie różni się zbytnio od innych miejsc pod tym względem. Z tego co słyszałam wszędzie znalezienie sali i rzeczy takich jak właśnie zespół nie jest możliwe na tzw. ostatnią chwilę. Oczywiście jeżeli w grę wchodzi zespół, który dobrze gra albo ładna sala o dobrej lokalizacji. Generalnie, duża część naszej rodziny namawiała nas na wynajęcie dj-a, co byłoby pewnie tańsze. Ja jednak lubię ten specyficzny (oczywiście w dobrym sensie) i wyjątkowy klimat wesel, na których muzyka jest grana na żywo i na scenie znajduje się kilka osób, które mają interakcję z gośćmi weselnymi. Zadzwoniliśmy do naprawdę wielu różnych zespołów i mieliśmy umówione spotkania z kilkoma takimi zespołami weselnymi. Wybraliśmy zespół, który nie tylko miał naprawdę dobrych muzyków i wokalistkę ale też zaproponował nam naprawdę korzystną cenę, za swoje usługi.

Decyzja o zatrudnieniu zespołu, a nie dj-a na wesele była bardzo dobra i cieszę się, że nie posłuchaliśmy tych osób, które sugerowały nam by zrezygnować z zespołu. Klimat na weselu był super i wszyscy bawili się super, a zespół miał zdecydowanie w tym swoje zasługi, bo grali świetną muzykę.