Ustrojenie i wykończenie swojego mieszkania to nie lada wyzywanie. Trzeba pomyśleć o najdrobniejszych szczegółach, zaplanować jakie kolor będą miały ściany, jakie wybrać panele oraz płytki do kuchni czy łazienki. Gdzie postawić kanapę, jaki lampy będą najlepiej wyglądały i dawały najlepsze światło. Po takich większych decyzjach przychodzi oczywiście czas na wybór dekoracji i drobnych elementów aranżacyjnych, które podkreślają wyjątkowy charakter twojego domu.

Mieszkanie z styropianową sztukaterią

styropianowa sztukateriaJa sama bardzo długo przeglądałam różnego rodzaju katalogi, wizualizacje wnętrz. Na początku planowałam kupić poduszki i wazony w żółtym kolorze. Cały salon nam w białym i czarnych barwach, więc pomyślałam, że żółte dodatki będą idealne. Później jednak natknęłam się na piękne dodatki w kolorze brudnego różu i to był strzał w dziesiątkę, od razu kupiłam w tym kolorze obrusy, wazony oraz pufy do kanapy. W brudnym róży też wybrałam piękne serwetki oraz maty ochronne na stół. Biel i czerń z elementami różowymi, moim zdanie, pięknie się prezentuje. Ostatnio też natknęłam się na piękne ozdoby pod sufitem, koło drzwi. Nie wiedziałam nawet jak takie ozdoby się nazywają, ani gdzie kupić takie piękne dekoracje do domu. W końcu na jednej stronie internetowej znalazłam – styropianowa sztukateria. Od razu więc zaczęłam szukać firmy, która wykona mi piękne ozdoby przy suficie, zdecydowałam się również na piękne ornamentowe ozdoby w sypiali.

Wszystkie te ozdoby wybrałam w białym kolorze. Styropianowa sztukateria również jest dla mnie strzałem w dziesiątkę.Teraz tylko zostało mi do kupienia kilka drobiazgów do kuchni oraz do łazienki i moje mieszkanie będzie gotowe. Już powoli planuje wyprawić dużą parapetówkę dla znajomych, aby pochwalić się moim mieszkaniem.