Mam dwadzieścia sześc lat. Trzy dni temu zostałam zatrudniona w dużej korporacji. Do moich obowiązków należy kontakt z klientem i sprzedaż najlepszych materiałów. Firma znajduję się w centrum miasta Bydgoszcz. Mam łatwy dojazd. Przed firma jest spory parking i zamierzam jeździć autem. Od dwóch dni jestem na szkoleniu.

Nasze narzędzia pomiarowe są z najlepszych materiałów

narzędzia pomiaroweMuszę wiedzieć wszystko odnośnie materiałów, które będę proponować moim klientom. Będę dzwonić do sklepów, hurtowni a także bezpośrednio do firm. Mam oferować im towary pramet które są najlepsze na naszym rynku. Tanie narzędzia pomiarowe są wytwarzane z najlepszych materiałów. Ich cena jest wysoka ale jest to powiązane z ich wysoką jakością. Płytki wieloostrzowe są bardzo popularne i poszukiwane przez korporacje. Specjalista, który przekazywał nam swoją wiedzę powiedział, że jeśli chodzi o ten towar to nie powinniśmy mieć problemu ze sprzedażą. Pytki wieloostrzowe są znane i cenione na rynku i klienci je chwalą. Narzędzia, które nasza firma produkuje można obejrzeć na stronie internetowej. Firma ma profesjonalną stronę na której są umieszczone wszystkie informacje. Narzędzia są dokładnie opisane i pomierzone. Kupujący przed złożeniem zamówienia może wszystko sprawdzić. Noże tokarskie to nowość w naszej firmie. Można je kupić dopiero od dwóch miesięcy. Nie wszyscy klienci znają ich dobre właściwości. My jako sprzedawcy mamy je zareklamować i przekazać wszystkie informacje na ich temat. Bydgoszcz to duże miasto i nasza firma jest znana w naszym województwie.

Do naszych obowiązków należy kontakt z firmami, które działają także poza naszym regionem. Praca wydaje mi się prosta. Jestem ciekawa jak będę się czuła w trakcie prowadzenia rozmów. To moja pierwsza praca i nigdy nie miałam do czynienia z biznesowymi rozmowami