Kiedy dostałem możliwość awansu to nawet się nad tym nie zastanawiałem. Wszystko wiązało się ze zmianą miejsca zamieszkania, ale dla mnie to nie był żaden problem. Nic mnie nie trzymało w tym mieście a zmiana otoczenie zdecydowanie była mi potrzebna. 

Bezpiecznie przetransportowane meble w trakcie przeprowadzki 

transport przeprowadzki krajFirma oferowała mi mieszkanie, za które nie musiałem płacić i ten awans to całkiem mi się podobał. Miałem lepsze stanowisko, wyższe zarobki i luksusowe mieszkanie do dyspozycji. Musiałem jednak na własną rękę zorganizować transport swoich rzeczy do nowego mieszkania i zdecydowałem się na wynajęcie firmy, która specjalizowała się w takich przeprowadzkach. Zdecydowałem się skorzystać u usług tej firmy, która oferowała tani transport przeprowadzki kraj, gdyż miałem sporo kilometrów do nowego mieszkania i zależało mi, ażeby wszystko odbyło się jak najniższym kosztem. Poczytałem zresztą opinie na temat tej firmy i były same pozytywne. Dzięki temu miałem pewność, że moje rzeczy dotrą na miejsce w bezpieczny sposób i przede wszystkim w nienaruszonym stanie. Kierowca pojawił się u mnie punktualnie i na dodatek pomagał mi podczas wynoszenia rzeczy do samochodu. Miałem sporo mebli, które właściwie były nowe i dzięki pomocy kierowcy bez problemu udało się je umieścić w samochodzie. Kierowca dodatkowo zabezpieczył wszystko pasami tak, ażeby podczas jazdy nic nie stało luźno. Jechałem razem z kierowcą i w czasie podróży sporo rozmawialiśmy. Dzięki temu podróż szybko mi upłynęła. 

W nowym mieszkaniu szybko się poczułem jak u siebie. Wszystko było nowe i żyłem w bardzo luksusowych warunkach. Nowe stanowisko, które dostałem zdecydowanie mi odpowiadało, bo miałem poważniejsze zadania, z którymi rzecz jasna świetnie sobie radziłem.