Ostatnio założyłam ze swoją najlepszą przyjaciółką firmę, która zajmuje się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków. To istotne, aby nie zawierały one żadnej chemii, gdyż szkodzi ona naszej skórze. Wiele kobiet stawia na naturlane kosmetyki. Wokół nas jest ich wiele, dlatego właśnie postanowiłyśmy założyć ten biznes.

Kto wykona etykietowanie?

etykietowanieJuż na starcie miałyśmy klientki, które obecnie sa naszymi stałymi klientkami. Ale my zajmujemy się tylko wytwarzaniem tych kosmetyków, my ich nie pakujemy. Dlatego też musiałyśmy nawiązać współpracę z inną firmą, która specjalnie dla nas stworzyła odpowiednie opakowania, ale były to czyste pojemniki, w dodatku białe. Ale akurat kolor to taki chciałyśmy.Teraz przydało by się jakoś opisać te wyroby. Dlatego też musiałyśmy znowu nawiązać współprace z inną firmą, która zajmuje się etykietami. Etykietowanie takich niewielkich pojemników nie jest dla nich problemem. Tylko musimy do nich przywozić puste pojemniki, gdyż na linii produkcyjnej to może się różnie zdarzyć. Pojemniki mogą się otworzyć oraz co wtedy, zmarnują się nasze kosmetyki. A na to nie możemy pozwolić. Chciałyśmy też stoworzyć takie opakowania płaskie, w których będą maseczki do twarzy. Dlatego spytałam tą firmę, czy etykietowanie wykonywane przez profesjonalistów opakowań płaskich nie będzie dla nich problemem, odparil, że nie.

Mogą oni etykietować każdy rodzaj opakowań, bez względu na jego strukturę. Mają oni etykietowanie automatyczne, co pozwala im na tworzenie etykiet dla każdego pojemnika. Nasz interes cały czas się rozwija i dobrze.