Założenie własnej firmy od dawna było moim marzeniem. W końcu zdecydowałam się je spełnić, co było świetną decyzją. Udało mi się bowiem znaleźć pewną niszę, w której doskonale się czuję. Dosyć szybko znalazłam spore grono klientów, jednak obecnie doszłam do wniosku, że mogę spróbować dotrzeć do jeszcze większej liczby ludzi.

Krówki opatrzone logo – sposób na reklamę

krówki reklamowe z logo cenaZastanawiałam się nad tym, w jaki sposób mogłabym znaleźć nowych odbiorców. Dosyć szybko nadarzyła się ku temu okazja – zostałam zaproszona na wydarzenie branżowe, podczas którego mogłabym zaprezentować swoją działalność. Od razu się na to zdecydowałam, a dopiero później zaczęłam się zastanawiać nad tym, w jaki sposób przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Zdecydowałam się więc zamówić gadżet reklamowy w postaci słodkiego poczęstunku. Jeżeli chodzi o krówki reklamowe z logo cena była zależna od wielkości zamówienia. Zdecydowałam się na dosyć dużą ilość takich cukierków, ponieważ liczyłam, że dobrze się sprawdzą. Na szczęście tak właśnie się stało. Wiele osób w pierwszej chwili zwracało uwagę na słodki poczęstunek, co pozwalało mi na rozpoczęcie rozmowy. Cukierki poprawiają ludziom nastrój, a dodatkowo popularne krówki wielu osobom kojarzą się z dzieciństwem. Takie gadżety reklamowe były więc świetnym pomysłem, który świetnie sprawdził się na branżowych eventach.

Cukierki jako słodki poczęstunek jest dobrym pomysłem nie tylko na specjalne okazje. Z pewnością wielu klientów będzie się lepiej u mnie czuło, kiedy zobaczą, że zależy mi na ich dobrym humorze, kiedy do mnie przychodzą. Dzięki temu chętniej do mnie wrócą, ponieważ będą mieli pozytywne wspomnienia związane z moja firmą. Cieszę się, że udało mi się osiągnąć taki efekt w prosty sposób – zamawiając dobre cukierki.