Rozwój medycyny konwencjonalnej przyniósł ludzkości ogrom korzyści. Rozwój farmakologii, badań naukowych i diagnostyki pozwala na leczenie wielu chorób, które kiedyś były dla ludzi wyrokiem śmierci. Wciąż jednak mimo niekwestionowanego rozwoju zdarzają się przypadki, kiedy medycyna i nauka są całkowicie bezradne. Zamiast tracić nadzieję warto w takim przypadku zainteresować się medycyną niekonwencjonalną.

Uzdrawianie bioenergoterapeutyczne na odległość

skuteczna bioenergoterapia na odległośćMedycyna niekonwencjonalna już od tysięcy lat pomaga ludzkości w zachowaniu życia i zdrowia i można sprawdzić się w każdym przypadku, w którym medycyna konwencjonalna nie jest w stanie pomóc. Praktykowaniem medycyny niekonwencjonalnej zajmują się między innymi bioenergoterapeuci, którzy uzdrawiają za pomocą oddziaływania energetycznego na pacjenta poprzez dotyk lub poprzez emitowanie energii biologicznej. Z pomocy bioenergoterapeuty można korzystać stacjonarnie, jeśli jednak nie mamy takiej możliwości możliwa jest równie skuteczna bioenergoterapia na odległość. Bioenergoterapia stawia na holistyczne, czyli całościowe podejście do pacjenta i skupianiu się na przyczynach, nie tylko na objawach. Bioenergoterapeuta w pracy z pacjentem będzie skupiał się przede wszystkim na układzie energetycznym, czyli na czakrach i meridianach umiejscowionych w każdym ludzkim organizmie. Wschodnia medycyna zakłada, że wszelkie choroby dotykające ludzi związane są z zaburzeniami przepustowości czakre i meridian oraz z zanieczyszczeniem energii. 

Bioenergoterapia bywa nazywana ostatnią deską ratunku, bowiem często korzystają z niej osoby, którym medycyna akademicka nie jest w stanie pomóc, jednak nie wszystkie przypadki są takie. Z bioenergoterapii działa wiele osób z rozmaitymi schorzeniami i uzyskują pozytywne efekty. Bioenergoterapeuci pomagają także na odległość, dzięki czemu można skorzystać z ich metod leczenia bez wychodzenia z domu.