Od pewnego czasu pracowałam w pewnej firmie na umowę zlecenie. Niedawno dowiedziałam się, że mój stosunku pracy wyczerpuje znamiona obowiązkowego zatrudnienia na umowę o pracę. Kiedy jednak próbowałam o tym rozmawiać, z moim szefem, od razu zostałam wyrzucona z jego gabinetu i nawet nie chciał mnie on wysłuchać do końca. Stwierdziłam, że nie pozwolę sobie na takie traktowanie.

Gdzie w Toruniu znajdę odpowiedniego adwokata?

adwokat od prawa pracy - toruńPoczytałam trochę informacji na temat swoich praw i obowiązków. Już wiedziałam, że dobrym rozwiązaniem będzie założenie zakładowi pracy sprawy sądowej. Nie do końca jednak znałam się na prawie pracy, dlatego zdecydowałam się w międzyczasie znaleźć dobrego adwokata. Był mi potrzebny dobry adwokat od prawa pracy – Toruń to miejscowość na terenie której rozpoczęłam poszukiwania takiej osoby. Z pomocą mojego przyjaciela bardzo szybko znaleźliśmy adwokata, który specjalizował się w sprawach z zakresu prawa pracy. Swoim klientom oferował on między innymi usługi związane z analizą umów o pracę, sprawach sądowych związanych z nieprawidłowym rozliczeniem oraz rozwiązaniem umów o pracę, a także przygotowuje i opiniuje umowy. W razie potrzeby reprezentuje także klientów przed Sądami Pracy. Wiedziałam, że tak doświadczona i kompetentna osoba będzie w stanie mi pomóc. Umówiłam się na wizytę w jego kancelarii adwokackiej.

Szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Adwokat po zapoznaniu się z moją sprawą, od razu podpowiedział mi kilka rozwiązań i zgodził się przygotować dla mnie opinię dla pracodawcy. Gdyby nie przychylił się on do proponowanych rozwiązań, pozostawało mi udać się ze sprawą do sądu. Całe szczęście z pomocą tego adwokata, ostatecznie udało się załatwić sprawę polubownie i szybko dostałam umowę o pracę.