Zaraz jak skończyłem szkołę to poszedłem do pracy. Nie chciałem od razu iść na studia, tylko zacząć zarabiać. Odłożę trochę pieniędzy i rozpocznę studia zaoczne. Zatrudniłem się w sklepie jako sprzedawca i sprzedaję między innymi przewody pneumatyczne, różnego rodzaju zawory czy szybkozłączki pneumatyczne i inne.

Szkolenie z elektrozaworów pneumatycznych

elektrozawory pneumatyczneZanim rozpocząłem pracę to właściciel wysłał mnie na szkolenie, ponieważ nie miałem pojęcia czym są tanie elektrozawory pneumatyczne, sprężarki czy też siłowniki pneumatyczne. Aby dobrze obsługiwać sklep, muszę posiadać taką wiedzę, która jest niezbędna w tego rodzaju sklepie. Na szkoleniu uzyskałem pełne informacje, jeżeli chodzi o przewody pneumatyczne i potrafię je rozróżniać. Tak samo jest jeżeli chodzi o szybkozłączki pneumatyczne. Dzięki temu szkoleniu właściciel sklepu jest ze mnie na prawdę zadowolony a ja jestem w stanie kentowi przekazać wszelkie niezbędne informacje. Jakiś czas temu był u nas klient, który chciał kupić siłowniki pneumatyczne, ale nie wiedział jaki model jest mu potrzebne. Wypytałem go o wszystko i pomogłem dokonać wyboru. Okazał się on oczywiście trafny. Kiedy ten sam klient przyszedł do sklepu następnym razem po elektrozawory pneumatyczne to podziękował mi za poradę. Było to bardzo miłe i na dodatek szef był przy tym obecny i również mnie pochwalił. Lubię pracę w sklepie, znam wszystkie siłowniki pneumatyczne i cały pozostały asortyment sklepu. Praca jest fajna i przyjemna. Szef coś wspominał, że chce dać mi podwyżkę.

Bardzo mi się to przydało, ponieważ odkładam na studia. I tak jak będę studiował, to będę sprzedawał przewody pneumatyczne w tym sklepie. Szef powiedział, że weekendy będę miał wolne, więc spokojnie będę mógł uczęszczać na wykłady. Już mam konkretnie wybrany kierunek studiów.