Moja młodsza siostra zajęła się szyciem i tworzeniem toreb. Jest firma dobrze prosperuje ma wiele zadowolonych klientek i sporo zamówień na nowe torby. Postanowiłam założyć stronę internetową dla jej firmy. Strona internetowa to dla działających firm reklama i informacja zwrotna dla klienta.

Producent toreb reklamowych chciał współpracować

producent toreb reklamowychDowiedzieć można się ile firma działa na rynku, czym dokładnie się zajmuje i gdzie znajduje się siedziba firmy. Moja siostra świetnie sobie radzi. Nikt z rodziny nie myślał, że będzie taka odważna i wytrwa w swoim postanowieniu. Zazwyczaj jak się na coś decydowała to zajmowała się tym przez krótką chwilę i później odpuszczała. Teraz jestem było zupełnie inaczej. Torby bawełniane ją pochłonęły. Skupiła swoją uwagę tylko na tym. Jak się okazało miała z tego całkiem przyzwoite pieniądze jak na początek. Nie sądziłam że tyle osób może zamówić torby w tak krótkim czasie. Bawełniane torby z nadrukiem cieszyły się takim zainteresowaniem, ze siostra musiała zrezygnować z weekendowego wyjazdu nad morze żeby wyrobić się ze wszystkimi zleceniami. Torby ekologiczne z nadrukiem był dobrej jakości, były hitem jesieni. Założyłam jej stronę internetową. Zamieściłam na niej wszystkie dane i wrzuciłyśmy zdjęcia torb, których jeszcze nie zdążyła wysłać do klientek. Po tygodniu zgłosił się do niej profesjonalny producent toreb reklamowych. Chciał zacząć z nią współpracę. Zaprosił ją do swojego zespołu. Mogła z nim tworzyć torby na szerszą skalę. Współpraca była dla niej bardzo opłacalna.

Jednak siostra podjęła decyzję, że chce być niezależna i nie zamierza wiązać się w żadne biznesy z dużymi producentami. Po trzech miesiącach miała już tyle zamówień, ze zdecydowała się na zatrudnienie dodatkowej osoby która pomogłaby jej w szyciu. Będą mogły obsłużyć więcej klientów.