Jestem człowiekiem o wielu zainteresowaniach. Lubię grać w szachy, lubię muzykę alternatywną. Ale i tak spośród wszystkich moich pasji największą są nowe technologie. Uwielbiam być z nimi na bieżąco. Bardzo lubię chodzić do sklepów mających w swojej ofercie sprzęt komputerowy i nie tylko, bowiem fascynuje mnie obcowanie z nim oraz znanie podzespołów wszystkich nowości rynkowych. 

W pobliskim sklepie oferującym rtv znalazłem komputery po leasingu

komputery po leasingu w sklepieKiedy tylko nie mam planów na weekend, najczęściej wybieram się do galerii handlowej. I nic bardziej mylnego – nie w celu zakupu ubrań. Chodzę tam, ponieważ jest tam bardzo dużo elektromarketów, które bardzo lubię odwiedzać. Tak też było i w ostatnią sobotę. Kiedy wykonałem wszelkie prace w swoim ogrodzie, nie mając planów na drugą połowę dnia – ruszyłem do centrum handlowego. Kiedy wszedłem do pierwszego sklepu z rtv, od razu ruszyłem do działu z laptopami. Tym razem byłem jednak bardziej zaskoczony niż zwykle, bowiem zauważyłem komputery po leasingu w sklepie. Od razu przykuły one moją uwagę, gdyż od razu wiedziałem, że mają one niesamowite podzespoły. Szybko okazało się, że jest to rewelacyjny sprzęt, którego zakup od razu zaczął chodzić mi po głowie. Komputery były w doskonałym stanie zarówno wizualnym, jak i technicznym, co było widać na pierwszy rzut oka. Dodatkowo miały bardzo dużo mocy, o której już zacząłem myśleć, jak bym ją wykorzystał, gdybym miał takiego demona prędkości w swoim domu. 

Jak dotąd zachowywałem chłodną głowę, obcując z nowościami technologicznymi. Jednak kiedy zobaczyłem komputery poleasingowe, zdecydowanie mogę uznać, że straciłem głowę. Od razu zamarzył mi się tego typu sprzęt, wobec czego swoje kolejne wycieczki do elektromarketów będę musiał przełożyć na nieco później.